Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 458
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1820376
18649
329
100
Nagy banánosládányi vegyes könyv tétel sokféle témával, jó állapotban 1820377
18650
329
100
Nagy banánosládányi vegyes könyv tétel sokféle témával, jó állapotban 1820427
18651
329
Honoré de Balzac: Pajzán históriák. Bp., 1980: Európa. Egészvészon kötésben, papír védőborítóval
1819375
18652
329
Knoll József: Gyógyszertan. Medicina, 1965. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval. 841p.
1819365
18653
329
Stanley Dangerfield, Elswort Howell: The International Encyclopedia of Dogs. London, 1971. / nemzetközi kutyaenciklopédia. 474 p.
1819578
18654
329
Lexikon-gyűjtemény. Egy ládányi vegyes lexikon érdekes témákkal. Pl Híres asszonyok kislexikona. 1819548
18655
329
100
Egy banánosládányi vegyes könyv tétel, jó minőségben 1819550
18656
329
Lexikon-gyűjtemény. Egy ládányi vegyes lexikon érdekes témákkal. Pl Túlvilági lexikon. 1684525
18657
329
1809208
18658
329
Kertész Mihály: Kiket az isten is egymásnak teremtett.(Egy farsangi éj története.) A borítón Kenyeres György illusztrációjával. Pesti Hírlap Könyvek 131. Bp.,(1930),Pesti Hírlap, (Légrády-ny.), 224 p. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen, kis folttal a borítón.
1809220
18659
329
Max Brand: A párduckölyök. Fordította: Gál Andor. A borítón Byss Róbert illusztrációjával. Pesti Hírlap Könyvek 54. Bp.,1928,Pesti Hírlap, (Légrády-ny.), 256 p. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen, kis folttal a borítón.
1807400
18660
329
Harcos énekek. Szabadságdalok, versek, szavalatok gyűjteménye. Szerk.: Szakasits Árpád. Bp., 1926, Népszava. Kiadói papírkötés, az elülső borítója hiányzik, a hátsó borítója részben leszakadt.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF