Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 458

Kisdaludi Kisfaludy Károly: Szécsi Mária vagy Murányvár ostromlása. Pest, 1820, Trattner, 96 p. Első kiadás. Átkötött modern papírkötés, az eredeti elülső borítót a címlapra kasírozták, foltos, hiányos.
18721.

Rufpreis:
8 000 HUF

Halas István: 192 Pajtás. Bp.,1941, Fémes-nyomda, 95 p. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, kijáró lapokkal, szakadozott borítóval, foltos.
18722.

Rufpreis:
1 000 HUF

18723.

Rufpreis:
1 000 HUF

Palocsay Zsigmond: Felhőmező poéma. A szerző, Palocsay Zsigmond (1935-1994) által dedikált.+Katángszirmok. Bukarest, 1985-1991, Kriterion. Kiadói papírkötés.
18724.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csernohorszky Gyula Ottó: Pünkösdi tűz. Versek. Bp.,1943, Hunnia-nyomda Kft., 1 t.+64 p. Kiadói papírkötés.
18725.

Rufpreis:
1 200 HUF

Josef Kastein: A kincs nyomában. Pesti Hírlap Könyvek 22. kötet. Bp.,1928, Légrády. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
18726.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mary Mitchell: Széplányok-vigyázzatok!... Fordította: Tábori Kornél. Bp.,(1937),Nova. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott illusztrált papír védőborítóban.
18727.

Rufpreis:
1 400 HUF

1917-1918 Irodalomtörténet 3 száma. Szerk.: Pintér Jenő. 1917. november-december, VI. évf. 9-10. füzet,  1918, január-február, szeptember-december, VII. évf. 1-2.,7-10. füzet. Bp., 1917-1918, Magyar Irodalomtörténeti Társaság. Kiadói papírkötés, az egyik borítója szakadozott, sérült, egy másik foltos.
18728.

Rufpreis:
1 000 HUF

18729.

Rufpreis:
6 000 HUF

18730.

Rufpreis:
1 000 HUF

18731.

Rufpreis:
1 800 HUF

Pintér Jenő: Magyar irodalomtörténete. Képes kiadás. I.-II. Budapest., 1928, Franklin-Társulat, 389+330 p. Kiadói papírkötésben, kopottas, kissé foltos borítóval.
18732.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF