Gaal Mózes: Kenyér és becsület. Bp., 1913, Franklin. Harmadik kiadás. Kiadói festett, aranyozott, piros egészvászon-kötés, kopottas borítóval, az utolsó lap és a szennylap kijár.
Gaal Mózes: Hősök regéje. Első rész: Achilles haragja. Második rész: A bujdosó király. Egy kötetben. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,[1927], Singer és Wolfner. Két színes egészoldalas címképpel, egészoldalas és szövegközti illusztrációval. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, sérült gerinccel, kis folttal az elülső kötéstáblán.
Idézetek tára. Szerk.: Dvorzsák János. Bp., 1898, Müller Károly-ny. Átköttöt févászon-kötés. Jó állapotban. Jedlicsák Pál (1844-1917) kanonok, egyházi író, történész magánkönyvtári (név)bejegyzésével, és bélyegzőjével.
Fodor László: Novemberi vándorok. (Novellák.) Békéscsaba, 1917, Tevan. Kiadói papírkötés, a borítója megviselt, a gerince sérült, javított, cellux-szal ragasztott, de belül jó állapotban.
Dr. Doros Gábor-Dr. Melly József: A nemi betegségek kérdése Budapesten I-II. kötet. Statisztikai Közlemények. Bp.,1930, Székesfőváros Házinyomdája, 936 p. Kiadói papírkötésben, az első kötet borítója szakadt, a második kötet borítója kissé szakadozott, az első kötet kötése kissé sérült. (144-145. oldal.)
Az elátkozott család. Fordította Veres Sándor. Bp.,1902, Wodianer F. és Fiai, 148 p. Kiadói aranyozott, illusztrált szecessziós egészvászon-kötés, a borítója kopottas, foltos.
Kosztolányi Dezső: Ábécé. Sajtó alá rendezte és bevezetőt írta Illyés Gyula. Kosztolányi Dezső hátrahagyott művei V. kötet. Bp.,(1942), Nyugat. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés.
Kemenes Ferenc vegyes költeményei. Veszprém, 1901, Egyházmegyei Könyvnyomda. Korabeli félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, márványozott lapélekkel.