Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 458

Ady Endre összegyűjtött novellái. Bp.,é.n.,Athenaeum. Kiadói kopott egészvászon-kötés,
18818.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

18819.

Rufpreis:
3 000 HUF

18820.

Rufpreis:
1 000 HUF

Arany János sorozat 3 kötete:  Toldi szerelme. (Ötödik kiadás.)+Toldi. Toldi estéje. Buda halála. Murány ostroma. (Ötödik kiadás.)+Arany János elbeszélő és elegyes költemények. (Új teljes kiadás.) Bp.,1882-1887, Ráth Mór. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borító sarkokkal, két kötet gerince kissé sérült,
18821.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rachmanova, Alexandra: Rachmanova naplója I.-II. kötet. I. kötet: Szerelem, Cseka, halál, ...  Egy orosz diáklány naplója. (Ötödik kiadás.) II. kötet: Házasság a vörös viharban. Egy orosz diáklány naplója. (Negyedik kiadás.) Fordította: Benedek Marcell. Halhatatlan könyvek. Bp.,é.n.,Dante. Kiadói félbőr-kötés, kopott borítóval.
18822.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Kalevala. Fordította, kísérő tanulmánnyal ellátta, és a felvételeket készített: Rácz István. Bp., 1980, Európa. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
18823.

Rufpreis:
800 HUF

Bognár Cecil: Mi és mások. A mindennapi élet lélektana. Bp.,[1942], Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. II. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, fakó borítóval, kissé sérült gerinccel.
18824.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jósika Miklós: Az első lépés veszélyei. Bevezette: Kozocsa Sándor. Magyar Századok. Bp.,én.,Ardói Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
18825.

Rufpreis:
800 HUF

Tóth Béla: Szájrul szájra. Budapest,(1895), Athenaeum, XVI+446+1 p. Első kiadás. Aranyozott egészvászon kötéseben, Gottermayer N. kötésben,
18826.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nonie Niesewand: Hálók és fürdőszobák Bp., 1997.  Park
18827.

Rufpreis:
800 HUF

Eckhardt Sándor: Magyar-francia Nagyszótár. Budapest, 1999, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval. Az első néhány lapon gyűrődések, foltok.
18828.

Rufpreis:
1 000 HUF

Banánosládányi vegyes témájú könyv tétel
18829.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF