Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 458

Horkay Hörcher Ferenc: Ottlik kadét történetei - Közelítések, vázlatok. Kortárs Kiadó, 2010
18830.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar nagyasszonyok. Fiatal leányoknak írták: Benedek Rózsi, B. Radó Lili, D. Lengyel Laura. Előszóval ellátta Gr. Apponyi Albertné. Bp.,1941, Dante, 160 p.+4 t. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó fekete-fehér illusztrációkkal, csak 4 tábla.
18831.

Rufpreis:
3 000 HUF

Mark Twain: Tamás úrfi léghajón (Tom Sawyer abroad.) Elbeszéli Huck Finn. Fordította Halász Gyula. Pólya Tibor (1886-1937) grafikus rajzaival. A borító illusztrációja Radó György (1907-) grafikus munkája. Bp., é.n., Athenaeum, 173 p. Kiadói kissé kopottas illusztrált félvászon-kötés, egészoldalas illusztrációkkal.
18832.

Rufpreis:
1 000 HUF

Faylné Hentaller Mária: Árva Margit. Bp.,1915, Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, szakadt, hiányos, elülső szennylappal, és címlappal, kijáró lapokkal (80-97. oldalak között.)
18833.

Rufpreis:
1 000 HUF

Stefan Zweig: Verlaine. Fordította: Bálint Lajos. Verlaine válogatott versei. Összeállította: Vas István. Fordították: Ady Endre, Babits Mihály, Szabó Lőrinc, Tóth Árpád és mások. Bp., é.n., Fővárosi Könyvkiadó Kft. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé foltos szennylapokkal, és előzéklapokkal.
18834.

Rufpreis:
800 HUF

18835.

Rufpreis:
12 000 HUF

18836.

Rufpreis:
1 000 HUF

18837.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar Tudományos Akadémia Agrártudományok Osztálya 50 éve. (1949-1999). Szerk.: Kovács Ferenc. Bp., 1999, MTA Agrártudományok Osztálya. Kiadói papírkötés.
18838.

Rufpreis:
1 000 HUF

Toldy Ferenc: A magyar költészet története. I-II. kötet. (Egybekötve.) I. kötet. A magyar költészet Zrínyiig. II. kötet: A magyar költészet Zrínyitől Kisfaludy Sándorig. Pest, 1854, Heckenast Gusztáv, (Landerer és Heckenast-ny.),  1 t. (Tinódi Lantos Sebestyén portréja, litográfia)+XVI+240+XII+282 p. Első kiadás. Korabeli félbőr-kötésben, kopott, sérült borítóval, sérült gerinccel, Zrínyi Miklós portréja hiányzik, ajándékozási sorokkal és tulajdonosi bejegyzésekkel a szennylapokon.
18839.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szabó Lőrinc: Harc az ünnepért. Versek. Bp.,(1938), Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt.,(Kecskemét, Első Kecskeméti Hírlapkiadó- és Nyomda-Rt.), 170 p. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. Első kiadás.
18840.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Móricz Zsigmond: A kárpáti vihar. 1915, Érdekes Újság. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban.
18841.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF