Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 458

18842.

Rufpreis:
2 000 HUF

Juhász Gyula: Fiatalok, még itt vagyok! Versek. Szeged, 1935, Magyar Téka. Félvászon kötés, gerincnél szakadt, viseltes állapotban.
18843.

Rufpreis:
1 200 HUF

18844.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Thomas Mann: Halál Velencében. Novella. Lányi Viktor fordítása. A borítót Major Henrik rajzolta. Gyoma, 1914, Kner Izidor, 109+3 p. Kiadói papírkötés, szakadt, sérült gerinccel. Első kiadás.
18845.

Rufpreis:
1 200 HUF

Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseiből. Szerk.: Radó Antal. Harminczöt magyar festőművész képeivel. A Pesti Napló karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Budapest, é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai)., 284 p. Negyedik, módosított és bővített kiadás. Kiadói aranyozott, dombornyomott, festett kiadói egészvászon kötésben, festett lapélekkel, Hátsó borító erősen foltos.
18846.

Rufpreis:
2 400 HUF

18847.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Himfy-Album. A Pesti Napló 1900. évi karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1900, Pesti Napló, XLVIII+144 p.+ 8 t. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, Gottermayer N.-kötés, festett lapélekkel, kissé kopottas borítóval és gerinccel.
18848.

Rufpreis:
2 800 HUF

Nagy Endre: A mágocsi csirkék. Bp., Lampel. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban + Bálint György: Az idő rabságában. Bp., Viktória. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban. + Vidor Marcel: Fizimiska. Bp., 1942. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban.
18849.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Fenyő László: Őszi kávéház. Bp.,(1936),Nyugat,(Hungária-ny.), 77+2 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
18850.

Rufpreis:
1 200 HUF

18851.

Rufpreis:
800 HUF

18852.

Rufpreis:
1 000 HUF

Koppány Zsolt: Morbusz és Hungarikum. Dedikált! Bp., 2007. Napkút.
18853.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF