Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 458

18685.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

18686.

Rufpreis:
1 400 HUF

Németh László: Kisebbségben. Tanu könyvtár 1. Kecskemét, [1939], Első Kecskeméti Hírlapkiadó és Nyomda Rt. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, a borító részben elvált a könyvtesttől, ceruzás aláhúzásokkal.
18687.

Rufpreis:
1 200 HUF

18688.

Rufpreis:
4 000 HUF

18689.

Rufpreis:
1 000 HUF

Farkas Gyula: Az asszimiláció kora a magyar irodalomban. 1867-1914. Bp.,(1938), Magyar Történelmi Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
18690.

Rufpreis:
3 000 HUF

18691.

Rufpreis:
1 200 HUF

Koszorú. Erdélyi, felvidéki, vajdasági írások. Az 1931-es magyar könyvnap könyve. Bp., 1931, "Magyar Könyvkiadók és Könyvkereskedők Orsz. Egyesülete. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
18692.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dante: Az új élet. Fordította Ferenczi Zoltán. Bevezetéssel ellátta Berzeviczy Albert. Rossetti Dante Gabriele képeivel. Bp, 1921, Korvin-Mátyás-Egyesület - Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói papírkötésben. Számozott (1000/952.) példány, a fordító Ferenczi Zoltán (1857-1927) aláírásával.
18693.

Rufpreis:
1 200 HUF

Veres Péter: Az alföld parasztsága. Bp.,(1939),Magyar Élet. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
18694.

Rufpreis:
1 200 HUF

Remény. Zsebkönyv az 1858. évre. Szerk.: Vachott Sándorné. Pest, 1858, Pfeiffer Ferdinánd, 4+248 p. + 4 t. (acélmetszet.) Átkötött félvászon-kötés, foltos, hiányzó címlappal, a végéről 2 sztl. lev. hiányzik, névbejegyzésekkel, 'Bydeskuty Ede és Neje Éder Erzsébet' magánkönyvtári bélyegzővel.
18695.

Rufpreis:
1 600 HUF

18696.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF