Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 458

Szép Ernő: Élet, halál. Bp., 1916, Dick Manó. Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült, kissé hiányos gerinccel, kissé szakadt papírborítóval, a kötése sérült, és hibás, az első 32 oldal meglazult, részben kijár, 33-80. oldalak a 130-131. oldalak között találhatók a könyvben, 33-80. oldalak kijárnak. A borító illusztrációja Falus Elek (1884-1950) munkája.
18709.

Rufpreis:
2 000 HUF

18710.

Rufpreis:
2 000 HUF

18711.

Rufpreis:
2 000 HUF

18712.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

18713.

Rufpreis:
800 HUF

18714.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kassák Lajos összes versei I-II. kötet. Bp.,1970, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a II. kötet lapszélei foltosak.
18715.

Rufpreis:
800 HUF

18716.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Szász Károly: Cziprus. Versek. Bp., é.n., Franklin. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, javított gerinccel, a borítón belül amatőr javítás nyomaival.
18717.

Rufpreis:
1 000 HUF

18718.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

18719.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

18720.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF