Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 458

18601.

Rufpreis:
1 800 HUF

Milliók könyve 178. szám: H. Courths-Mahler: Az ő védence. Bp.,1929, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.
18602.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Faludy György: A pompeji strázsán. Második kiadás. Bp., 1945, Officina. 91. Kiadói papírkötésben, a gerinc sérült
18603.

Rufpreis:
1 000 HUF

18604.

Rufpreis:
3 000 HUF

18605.

Rufpreis:
12 000 HUF

18606.

Rufpreis:
2 000 HUF

18607.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Babits Mihály: Az európai irodalom története. Bp.,é.n., Nyugat, (Fővárosi-nyomda-ny.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben,
18608.

Rufpreis:
800 HUF

Kolozsvári Grandpierre Emil: A csodafurulya (Magyar népmesék) - Reich Károly rajzaival. Bp., 1961. Móra. Félvászon kötésben.
18609.

Rufpreis:
3 000 HUF

18610.

Rufpreis:
6 000 HUF

18611.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Hornyánszky Gyula: A görög felvilágosodás tudománya. Hippokrates. Bp., 1910, MTA. Papírkötésben, megviselt, széteső állapotban.
18612.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF