Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 458

18625.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Balassa Bálint: Balassa Bálint és Rimai János istenes éneki. Szabó Géza tanulmányával. Bp., 1983, Helikon. Reprint. Kiadói dombornyomott aranyozott egészbőr-kötésben, kiadói kartontokban.
18626.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

18627.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nyírő József: Kopjafák. Bp., (1934), Révai. Kiadói halina-kötésben, némileg foltos borítóval.
18628.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nyírő József: Havasok könyve. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina-kötésben, némileg foltos borítóval.
18629.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db Nyírő József könyv:  Sibói bölény+Mádéfalvi veszedelem+Kopjafák. Bp., 1937-1943,Révai. Kiadói halina-kötés, és félvászon-kötés, a halina-kötések némileg foltosak, a félvászon-kötés kopott, foltos, kissé sérült borítóval.
18630.

Rufpreis:
1 200 HUF

Modern könyvtár 2 kötete:  August Strindberg: Júlia kisasszony.+A jarl. Modern Könyvtár 167., 368-369. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítóval, az egyik borítója sérült.
18631.

Rufpreis:
1 200 HUF

Orson Swett Marden: Hogyan érünk célt az életben. Fordította: Esty Jánosné. Bp.,é.n., Révai. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, kissé hiányos gerinccel.
18632.

Rufpreis:
1 000 HUF

18633.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 kötet az MTA könyvsorozatából:  Burckhardt Jakab: A renaissancekori műveltség Olaszországban II. kötet. Fordította: Bánóczi József.  Fruin Róbert: Tíz év a Németalföldi szabadságharcból 1588-1598. II. kötet. Bp, 1896-1917, MTA. Kiadói aranyozott egészvászon sorozat-kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
18634.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ráth-Végh István: Magyar kuriózumok. Tedesco Anna rajzaival. Bp.,1955,Ifjúsági. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
18635.

Rufpreis:
800 HUF

2 db könyv a Magyar Televízióról: Nánay István: Magyar televízióművészet 1957-1977; MTV 25 - minikönyv.
18636.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF