Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 458

Jókai album. Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. (Bp., 1909,) Pesti Napló,(Hornyánszky-ny.), 5-140 p.+ 9 t. Szövegközti és egész oldalas rajzokkal, fotókkal, hasonmásokkal, dokumentumokkal gazdagon illusztrálva. 9 egészoldalas táblával,  Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
18577.

Rufpreis:
5 000 HUF

18578.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

18579.

Rufpreis:
3 000 HUF

18580.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

18581.

Rufpreis:
2 000 HUF

18582.

Rufpreis:
1 400 HUF

Sz. Csorba Tibor: Polgáristák. Bp., 1906. Orsz. Gárdonyi Társaság. Dedikált!  Az író saját linómetszeteivel. Sérült kiadói papírkötésben.
18583.

Rufpreis:
1 000 HUF

18584.

Rufpreis:
2 800 HUF

18585.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Nadányi Zoltán: Furcsa vendég. Versek. Bp.,1921, Dick Manó, (Jókai Nyomda Rt.-ny.) Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, szakadt, foltos borítóval, intézményi bélyegzővel. A borító Végh Gusztáv munkája.
18586.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cs. Szabó László: Ország és irodalom. Brüsszel, 1963, Nagy Imre Politikai és Társadalomtudományi Intézet. Kiadói papírkötés. Emigráns kiadás. Első kiadás.
18587.

Rufpreis:
1 600 HUF

18588.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF