Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 458

Simon V. László: Farkas Bertalan - Az űrhajós. Budaörs, 2015, Starkiss Kft-ny. Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt. Farkas Bertalan által dedikált.
17401.

Rufpreis:
2 400 HUF

17402.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagy Czirok László: Lótartás a Kiskunságon. Kiskunhalas, 2015. Kiadói kartonált kötés. jó állapotban.
17403.

Rufpreis:
2 000 HUF

Alexandra Rachmanova: Gyermekkorom. Fordította: Benedek Marcell. Bp.,é.n.,Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
17404.

Rufpreis:
1 600 HUF

Mikszáth Kálmán munkái 1-32. kötet. Bp.,1905, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, változó állapotban, többnyire kissé kopott borítókkal, egy-kötetben kissé foltos lapokkal
17405.

Rufpreis:
8 000 HUF

17406.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gáthy Fülöp: Embersors. Az örök mese. Muhits Sándor rajzaival. Bp., 1935. Magyar Iparművészek Országos Egyesülete,(Kir. M. Egyetemi Nyomda-ny.),126+1+6 p. Lapszámozáson belül 20 egészoldalas fametszettel. A fametszést Kaza György végezte. Japánfűzésű lapokkal. Megrendelőlappal. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, 74-81. oldalak között három szakadt lappal. Megjelent 1000 példányban. A szerző és az illusztrátor által aláírt tiszteletpéldány.
17407.

Rufpreis:
4 000 HUF

Monok István: Kincsek a nemzet könyvtárából. Bp., 2002, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17408.

Rufpreis:
3 000 HUF

Erdős Renée: Santerra biboros. Bp.,1923, Dick Manó. Átkötött kissé kopott, kissé foltos félvászon-kötés. A szerző által aláírt.
17413.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kísértethistóriák. Idegen írók novellái. Fordította: Balázs Béla. Divéky József illusztrációival. Gyoma, 1917, Kner Izidor, 200+8 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót a borítóra kasírozták, jó állapotban.
17415.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hohenauer Ignác: Erzsébet. Történeti beszély. Pest, 1865, Lauffer Vilmos. Kissé kopott vászonkötésben.
17416.

Rufpreis:
1 600 HUF

W.M. Thackeray: A négy György. Kor-rajzi képek angol udvari és városi életből. Fordította: Szász Béla. Pest, 1867, Ráth Mór. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
17417.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF