Porzellan Zahl der Lose: 82
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1829937
11162
328
Ens pillangó pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8,5 cm/ Karl Ens butterfly paar, hand painted, perfect condition, signed 1830677
11163
328
Katzhütte porcelán táncosnő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm 1828806
11164
328
Ens kormosfejű törpepapagáj, kézzel festett, jelzett, apró hibával, m:15 cm 1827136
11165
328
Pirkenhammer porcelán gyerek tál, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 23 cm
1827453
11166
328
Carl Tielsch német porcelán nagy bonbonier, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 14,5 cm 1826747
11167
328
Lippelsdorf tálka készlet, matricás, jelzett, hibátlan, d: 8,5 cm (6) cm és d:18,5 cm 1830382
11168
328
Wagner & Apel porcelán éneklő kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm 1830413
11169
328
Moritz Zdekauer mosdótál és ágytál, egyik jelzett, fehér mázas, alján hajszál repedéssel, m:14 és 15 cm, d: 37 ás 18 cm
1802007
11170
328
11000
1829933
11171
328
Ens fiúcska rózsával, kézzel festett, jelzett, hibátlan / Ens girl with rose, hand painted m:13cm 1829930
11172
328
Ens kislány rózsával, kézzel festett, jelzett, hibátlan / Ens girl with rose, hand painted m:13cm 1830820
11173
328
Ens sárgabóbitás kakadu, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF