Porzellan

Zahl der Lose: 82

Ens pillangó pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8,5 cm/ Karl Ens butterfly paar, hand painted, perfect condition, signed
11162.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Katzhütte porcelán táncosnő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
11163.

Rufpreis:
2 000 HUF
20

Ens kormosfejű törpepapagáj, kézzel festett, jelzett, apró hibával, m:15 cm
11164.

Rufpreis:
5 000 HUF

Pirkenhammer porcelán gyerek tál, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 23 cm
11165.

Rufpreis:
1 800 HUF

Carl Tielsch német porcelán nagy bonbonier, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 14,5 cm
11166.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lippelsdorf tálka készlet, matricás,  jelzett, hibátlan, d: 8,5 cm (6) cm és d:18,5 cm
11167.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wagner & Apel porcelán éneklő kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm
11168.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Moritz Zdekauer mosdótál és ágytál, egyik jelzett, fehér mázas, alján hajszál repedéssel, m:14 és 15 cm, d: 37 ás 18 cm
11169.

Rufpreis:
5 000 HUF

11170.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Ens fiúcska rózsával, kézzel festett, jelzett, hibátlan / Ens girl with rose, hand painted m:13cm
11171.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ens kislány rózsával, kézzel festett, jelzett, hibátlan / Ens girl with rose, hand painted m:13cm
11172.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ens sárgabóbitás kakadu, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 cm
11173.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF