Porzellan Zahl der Lose: 82
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1832062
11114
328
Herendi bazsarózsa mintás tányér, kézzel festett, jelzett, kopott festéssel, d: 24 cm 1831884
11115
328
Herendi virág mintás tál, "25 éves tagságért KPVDSZ Süle Jenőné" felirattal, 18×14 cm
1828255
11116
328
11000
Herendi virág mintás fedeles váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, "KISZ I. Kongresszusa tiszteletére indított munkaverseny termelőszövetkezetek II. helyezettjének" felirattal, m: 37 cm 1826730
11117
328
Herendi különböző mintás tálkák (5 db), kézzel festett, jelzett, enyhén kopott festéssel, 9,5×7- 11×12 cm 1826670
11118
328
Herendi virág mintás hamutartó, kézzel festett, jelzett (koronás), kopott, 15×14 cm
1826657
11119
328
Herendi Viktória mintás hamuzó, kézzel festett, jelzett, enyhén kopott, 13,5×11,5 cm
1829570
11120
328
15000
Herendi indiai kosár mintás tál, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:32,5 cm
1829577
11121
328
4600
Herendi Apponyi mintás tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 24×17,5 cm 1829582
11122
328
Herendi Apponyi mintás hamuzó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×7,5 cm 1829578
11123
328
Herendi rózsa mintás tojás dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:7 cm, m:4,5 cm 1830418
11124
328
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 15x8,5 cm 1752805
11125
328
Herendi indiai kosár mintás kaspó, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm, d: 18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF