Porzellan Zahl der Lose: 82
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1826354
11138
328
Zsolnay tálaló készlet, matricás, jelzett, kopott aranyozás, összesen: 6 db 1829904
11139
328
14000
Zsolnay rőzsén ülő asszony (Sinkó András), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:26 cm, h:25 cm 1810293
11140
328
Zsolnay virágmintás porcelán lapos tányér, 6 db, részben kézzel festett, részben matricás, d: 24 cm
1810784
11141
328
Zsolnay virágmintás porcelán teás készlet, jelzett, matricás, kopásnyomokkal
1810213
11142
328
Zsolnay eozin mázas kút, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 13 cm
1832070
11143
328
Hollóházi humoros béka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 5 cm 1826302
11144
328
Hollóházi mokkás csésze és alj + tejszín kiöntő ( 4db)
1826397
11145
328
Hollóházi lány népviseletben, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm, Iparművészeti Vállalatos hal, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 6 cm 1829249
11146
328
Hollóházi kis fedeles váza, Lippelsdorf párocska, kézzel festett, jelzett , két apró lepattanással, m:13 cm (2×) 1810799
11147
328
Hollóházi porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 20×12 cm
1810270
11148
328
Hollóházi porcelán korsó, matricás, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm 1810220
11149
328
Hollóházi porcelán spániel, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF