Porzellan

Zahl der Lose: 82

Zsolnay tálaló készlet, matricás, jelzett, kopott aranyozás, összesen: 6 db
11138.

Rufpreis:
6 000 HUF
13

Zsolnay rőzsén ülő asszony (Sinkó András), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:26 cm, h:25 cm
11139.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Zsolnay virágmintás porcelán lapos tányér, 6 db, részben kézzel festett, részben matricás, d: 24 cm
11140.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay virágmintás porcelán teás készlet, jelzett, matricás, kopásnyomokkal
11141.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Zsolnay eozin mázas kút, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 13 cm
11142.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hollóházi humoros béka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 5 cm
11143.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi mokkás csésze és alj + tejszín kiöntő ( 4db)
11144.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Hollóházi lány népviseletben, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm, Iparművészeti Vállalatos hal, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 6 cm
11145.

Rufpreis:
800 HUF

Hollóházi kis fedeles váza, Lippelsdorf párocska, kézzel festett, jelzett , két apró lepattanással, m:13 cm (2×)
11146.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 20×12 cm
11147.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi porcelán korsó, matricás, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
11148.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi porcelán spániel, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm
11149.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF