Porzellan

Zahl der Lose: 82

Hollóházi porcelán vadászjelenetekkel díszített süteményes készlet, matricás, jelzett, hibátlan, 6+1 db
11150.

Rufpreis:
10 000 HUF

Hollóházi huszár, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:29 cm
11151.

Rufpreis:
8 000 HUF

Holloházi virág mintás karmos váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm
11152.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi szív alakú bonbonier, matricás, jelzett, kopott, 9×10 cm
11153.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi kis balerina, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
11154.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gránit itatócsésze, jelzett, kis kopásokkal, m: 8 cm
11155.

Rufpreis:
1 000 HUF

11156.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Kalocsai tálkkák ( 2 db), kézzel festett, jelzett, kopott, 10×9 cm, 11,5×7,5 cm
11157.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aquincumi madarak (2db) és lepke, kézzel festett, jelzett, egyiken apró lepattanás, m: 4,5-10 cm
11158.

Rufpreis:
1 400 HUF

Aquincum retró gitáros lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:25 cm
11159.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Drasche Aladdin a repülő szőnyegen, kézzel festett, jelzett, hibátlan, ritka, m:12 cm, h:11 cm
11160.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jelzett (Fischer Emil mint forgalmazó) lapos tányér, 5 db, kopott aranyozással, d: 24,5 cm
11161.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF