Porzellan Zahl der Lose: 82
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1810350
11150
328
Hollóházi porcelán vadászjelenetekkel díszített süteményes készlet, matricás, jelzett, hibátlan, 6+1 db
1795295
11151
328
Hollóházi huszár, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:29 cm
1795190
11152
328
Holloházi virág mintás karmos váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm
1795481
11153
328
Hollóházi szív alakú bonbonier, matricás, jelzett, kopott, 9×10 cm
1829266
11154
328
Hollóházi kis balerina, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 1828766
11155
328
Gránit itatócsésze, jelzett, kis kopásokkal, m: 8 cm 1743762
11156
328
cca 1890 Fischer Ignácz Budapest, díszkorsó, kézzel festett, aranyozott porcelánfajansz, arany festés több helyen lekopott, jelzett "Fischer I. Budapest" m: 14 cm / Fischer jug, hand-painted, slightly worn gold paint 1832085
11157
328
Kalocsai tálkkák ( 2 db), kézzel festett, jelzett, kopott, 10×9 cm, 11,5×7,5 cm 1832089
11158
328
Aquincumi madarak (2db) és lepke, kézzel festett, jelzett, egyiken apró lepattanás, m: 4,5-10 cm 1831873
11159
328
Aquincum retró gitáros lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:25 cm
1829925
11160
328
Drasche Aladdin a repülő szőnyegen, kézzel festett, jelzett, hibátlan, ritka, m:12 cm, h:11 cm 1810304
11161
328
Jelzett (Fischer Emil mint forgalmazó) lapos tányér, 5 db, kopott aranyozással, d: 24,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF