Porzellan Zahl der Lose: 82
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1830527
11174
328
Cervit Cluj Napoca ágaskodó ló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 37,5 cm
1783348
11175
328
Lippelsdorf páros jelenet, kézzel festett, jelzett, nagyon apró lepattanással, 22×19 cm 1766649
11176
328
Victoria porcelán fali tányér matricás mintával, jelzett. Fém akasztó kerettel. Hibátlan. 25 cm
1805988
11177
328
Rosenthal virágmintás süteményes tányér, 5 db, matricás, jelzett, hibátlan, d: 17 cm 1828692
11178
328
Dekoratív tájképes porcelán váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 19,5 cm
1751358
11179
328
100
Kislány a kosárral, fehér mázas jelzett porcelán, máz hibával, m:25 cm, h:23 cm 1757648
11180
328
Papucs lopó foxi, kézzel festett, jelzés nélkül, m: 12 cm
1782580
11181
328
2 db porcelán merőkanál, jelzés nélkül, kis lepattanással, kopásnyomokkal, h: 11 és 19 cm 1812262
11182
328
Díszegyenruhabán, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 21 cm
1830981
11183
328
Virágmintás gyümölcsös tál, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, 22×22×7 cm 1830947
11184
328
Kínai virágmintás kőporcelán tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 26 cm 1830946
11185
328
Virágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF