Porzellan

Zahl der Lose: 82

Cervit Cluj Napoca ágaskodó ló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 37,5 cm
11174.

Rufpreis:
6 000 HUF

Lippelsdorf páros jelenet, kézzel festett, jelzett, nagyon apró lepattanással, 22×19 cm
11175.

Rufpreis:
4 000 HUF

Victoria porcelán fali tányér matricás mintával, jelzett. Fém akasztó kerettel. Hibátlan. 25 cm
11176.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rosenthal virágmintás süteményes tányér, 5 db, matricás, jelzett, hibátlan, d: 17 cm
11177.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Dekoratív tájképes porcelán váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 19,5 cm
11178.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kislány a kosárral, fehér mázas jelzett porcelán, máz hibával, m:25 cm, h:23 cm
11179.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Papucs lopó foxi, kézzel festett, jelzés nélkül, m: 12 cm
11180.

Rufpreis:
800 HUF

2 db porcelán merőkanál, jelzés nélkül, kis lepattanással, kopásnyomokkal, h: 11 és 19 cm
11181.

Rufpreis:
800 HUF

Díszegyenruhabán, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 21 cm
11182.

Rufpreis:
3 000 HUF

Virágmintás gyümölcsös tál, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, 22×22×7 cm
11183.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kínai virágmintás kőporcelán tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 26 cm
11184.

Rufpreis:
3 000 HUF

Virágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 11 cm
11185.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF