Porzellan Zahl der Lose: 82
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1829063
11186
328
Porcelán Wagner büszt, piszkos, jelzés nélkül, m:8 cm 1830939
11187
328
Japán vagy kínai váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm 1829597
11188
328
Jelzett kínai fedeles váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm 1829240
11189
328
Porcelán dugó"fej", parafa aljjal, kézzel festett, piszkos, jelzés nélkül, m:8 cm 1830493
11190
328
Jelzett kínai áttört váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm 1776219
11191
328
Chokin New York emléktányér, aranyozott, jelzett, hibátlan, d: 20 cm 1771680
11192
328
Jelzett gésás teás csésze és alj (3db), részben kézzel festett, egyiken hajszálrepedés 1802223
11193
328
Kínai porcelán tányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 25,5 cm
1802259
11194
328
Tálka, "Vertieft" felirattal, részben kézzel festett, kopott, 13×13 cm
1800570
11195
328
Kínai dísztányér készlet (4 db), levonóképes, jelzett (Jingdezhen), hibátlan, eredeti dobozában, leírással, d:14,5 cm (4×)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF