Porzellan

Zahl der Lose: 82

Porcelán Wagner büszt, piszkos, jelzés nélkül, m:8 cm
11186.

Rufpreis:
1 000 HUF

Japán vagy kínai váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm
11187.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzett kínai fedeles váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
11188.

Rufpreis:
3 000 HUF

Porcelán dugó"fej", parafa aljjal, kézzel festett, piszkos, jelzés nélkül, m:8 cm
11189.

Rufpreis:
1 600 HUF
11

Jelzett kínai áttört váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
11190.

Rufpreis:
1 000 HUF

Chokin New York emléktányér, aranyozott, jelzett, hibátlan, d: 20 cm
11191.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzett gésás teás csésze és alj (3db), részben kézzel festett, egyiken hajszálrepedés
11192.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kínai porcelán tányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 25,5 cm
11193.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tálka, "Vertieft" felirattal, részben kézzel festett, kopott, 13×13 cm
11194.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kínai dísztányér készlet (4 db), levonóképes, jelzett (Jingdezhen), hibátlan, eredeti dobozában, leírással, d:14,5 cm (4×)
11195.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF