Porzellan Zahl der Lose: 82
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1752837
11126
328
14000
Herendi indiai kosár mintás tál, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:27 cm
1829903
11127
328
Herendi jegesmedve (Markup Béla), fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:19, h:21 cm 1830875
11128
328
Herendi Fruits & Flowers (BFR) mintás áttört szélű tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 21×16 cm 1830866
11129
328
Herendi Viktória mintás ovális áttört tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 24×13 cm 1830802
11130
328
Herendi Viktória mintás áttört tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15×15 cm 1830797
11131
328
Herendi Apponyi mintás áttört tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×7 cm 1830778
11132
328
Herendi Viktória mintás fogpiszkálótartó és tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm, d:7,5 cm
1777920
11133
328
65000
cca 1920 Herendi Viktória mintás díszváza, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, m: 36 cm / cca 1920 Herend porcelain Queen Victoria vase, handpainted, with hallmark (with crown), in flawless condition, h: 36 cm
1802270
11134
328
4800
Herendi virág szirmos váza, kézzel festett, jelzett (koronás), m:12 cm
1828970
11135
328
Zsolnay porcelán tétel, részben matricásak, jelzettek, kopásokkal: tányér, d: 24,5 cm, 2 db hamutartó, d: 15 cm, kiöntő, m: 10,5 cm 1828826
11136
328
Zsolnay ételhordó, fehérmázas, jelzett, hajszálrepedéssel, m: 16,5 cm 1828844
11137
328
Zsolnay madaras korsó, mázas pirogránit, apró kopásokkal, m: 16 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF