Carl Tielsch német porcelán nagy bonbonier, kézzel festett, jelzett, k... https://www.darabanth.com/de/328-Fernauktion/328.0/Andere-Sammelgebiete/Porzellan~1000007/Carl-Tielsch-nemet-porcelan-nagy-bonbonier-kezzel-festett-jelzett-kopasokkal-m-14-5-cm~II1827453
1827453
11166
328
Beschreibung: Carl Tielsch német porcelán nagy bonbonier, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 14,5 cm
: vörös_iván