Köpeczi Béla (szerk.): Erdély története napjainkig I. kötet. A kezdetektől 1606-ig. Budapest, 1988, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóban, Jó állapotban.
Dr. Marx Ignác: A katolikus egyház története. Fordította Bilkei Ferenc. Székesfehérvár, 1932, Debreczenyi István Könyvnyomdája. Kiadói kissé kopott, egészvászon kötésben
Tolnai A világháború története 1914-1918 V.VI.VII. kötetek. Diplomáciai okiratok, hivatalos jelentések, szemtanuk hiteles följegyzései és eredeti adatok nyomán. Több szász képpel, eredeti felvételekkel, és térképekkel. Budapest, é.n. [1928-1931], Tolnai Kiadói aranyozott egészvászon kötés jó állapotban
Kossuth Lajos: Irataim az emigráczióból II-III. II. kötet: A villafrancai béke után. III. kötet: Remény és csapások kora. Budapest, 1881-1882. Athenaeum, Korabeli kissé szakadozott félvászon kötésben.
Gyáni Gábor: Hétköznapi élet Horthy Miklós korában. Mindennapi történelem. Bp.,2006, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
Valuch Tibor: Hétköznapi élet Kádár János korában. Mindennapi történelem. Bp.,2006, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.