Papp-Váry Árpád, Hrenkó Pál: Magyarország története régi térképeken. Bp., 1989, Gondolat - Officina Nova. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
Robert Gellately: Lenin, Sztálin és Hitler. A tömeggyilkos diktatúrák eredete. Fordította: Király Róbert. Pécs, 2013, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
Hans Delbrück: Weltgeschichte. IV. Neuzeit Die Revolutionsperiode von 1789 bis 1852. Berlin, 1931, Detusche Verlagsgesellschaft. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, német nyelven./ Linen-binding, with little bit damaged spine, in German language.
Prof. Dr. Ernst Heinrich Kneschke: Neues allgemeines Deutsches Adels-Lexicon im Vereine mit mehreren Historikern I. [Aa-Boyve.] Leipzig, 1859, Friedrich Voigt. Korabeli kopottas aranyozott gerincű félbőr-kötés, az előzéklapon tollal bejegyzés, az ezt követő lap foltos, de egyébként jó állapotban, festett lapélekkel, német nyelven./ Half-leather-binding, in German language.
Robert K. Wittman-David Kinney: Az ördög naplója. Alfred Rosenberg és a Harmadik Birodalom ellopott kincsei. Fordította: Bayer Antal. Bp., 2016,Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Anthony Burton: Az Orient Express története 1883-1950-ig. Fordította Erdős Zsolt. Nagy történetek. Bp., 2005, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.
Boris Johnson: A Churchill tényező. Hogy csinál egy ember történelmet? Fordította: Gázsity Mila. Bp.,2015, Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.