Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 237
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1696950
15473
311
Books: History
Székely András: A szerelem krónikája avagy az erotika kultúrtörténete. Bp., 1988, Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötés. 1696998
15474
311
Books: History
Howard Carter két könyve: Howard Carter: Tut-ankh-Amen koporsója és múmiája. Howard Carter-A.C. Mace: Tut-ank-Amen sírja. Fordította: Dr. Balassa József. Bp.,1992-1993, Százszorszép Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. 1696081
15475
311
Books: History
Rolf Fischer: A második világháború. Fordította Béresi Ákos. Pécs, 2011, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.
1697357
15476
311
Books: History
Ungváry Krisztián: Tettesek vagy áldozatok? Feltáratlan fejezetek a XX. század történelméből. Bp., 2014, Jaffa. Kiadói kartonált papírkötés. 1697287
15477
311
Books: History
Müller Rolf: Politikai rendőrség a Rákosi-korszakban. Bp.,2012, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
1698380
15478
311
Books: History
Széchenyi tanításai. Összeállította Fekete József, Váradi József. Bp., 1926, Kir. Magy. Egyetemi Ny. 325 p, Illusztrált vászonkötésben
1649939
15479
311
Books: History
Ráskai Ferenc: Kossuth Lajos képe. Regényes történet és egyéb elbeszélések az ifjuság számára. Bp. 1909. Mozgó Könyvtár. Korabeli félvászon kötésben.
1644738
15480
311
Books: History
Eckhart Ferenc: Magyarország története. Budapest, 1942, Renaissance Könyvkiadóvállalat. Kiadói félvászon kötésben
1599048
15481
311
Books: History
1640393
15482
311
Books: History
A paraszt panaszai. Fordította: Dobrovits Aladár, Kákosy László. Bp., 1963, Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1642087
15483
311
Books: History
Lévai Jenő: Raoul Wallenberg. Regényes élete, hősi küzdelmei, rejtélyes eltűnésének titka. Bp., 1988, ÁKV-Maecenas. Kiadói kartonált papírkötés. 1640387
15484
311
Books: History
A Hadtörténeti Múzeum Értesítője 3. Szerk.:Kincses Katalin Mária, Szoleczky Emese. Hausner Gábor. Acta Musei Militaris in Hungaria. Bp., 2000, Hadtörténeti Múzeum. Kiadói papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF