Kádár, János: On the Road to Socialism. Selected Speeches and Interviews 1960-1964. Bp., 1965, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötésben, Kádár János fotójával. Szép állapotban.
Lévai Jenő: Kossuth Lajos néplapjai 1877-1937. A magyar újságírás hőskora. A Kis Ujság 50 éves jubileumára. Bp., 1938, Stádium-ny. Kiadói egészvászon-kötés, javított, kissé foltos, kissé kopottas borítóval, néhol kissé foltos lapszélekkel.
Erényi Tibor-Kende János-Varga Lajos: Fél évszázad. A szociáldemokrácia története Magyarországon 1868-1919. Bp.,1990, Politikatörténeti Intézet. Kiadói papírkötés.
Carlyle: A francia forradalom története I. kötet: Fordította: Baráth Ferenc. Bp.,é.n., Révai. Második kiadás. Aranyozott egészvászon-kötés, a hátsó szennylapon ceruzás jegyzettel.
Rákosy Zoltán: A magyar nemzet története világtörténelmi fejezetekkel. Második rész a polg. fiúisk. IV. osztálya számára. Bp., é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Átkötött félvászon-kötés, kissé megviselt állapotban, kopottas borítóval, ceruzás, tollas bejegyzésekkel, firkával, egy javított lappal.