Rózsai Ágnes, Tamáska Péter, Susits Imre, Vass István: A Pamutfonóipari Vállalat története. Bp., 1983, Magyar Történelmi Társulat Üzemtörténeti Szakosztálya. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Készült 1000 példányban.
Horváth Mihály: Magyarország függetlenségi harczának története 1848 és 1849-ben. Második kiadás. I kötet. Pest, 1871, Ráth Mór, Álbordázott félvászon kötésben jó állapotban.
Zelovich Kornél: A M. Kir. József Műegyetem és a hazai technikai felső oktatás története. Bp., 1922, Pátria, 1 t.+XI+371 p.+ 27 t. (ebből 2 kihajtható.) Kiadói papírkötés.
Tolnai Gábor: Két erdélyi könyvkötő a XVIII. század elején. (Szent Györgyi Mihály és Compactor Farkas.) Bp., 1941, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben.
Berkovits Ilona: A Képes Krónika és Szent István királyt ábrázoló miniatúrái. Bp., 1938, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval, a hátsó borító egyik sarka gyűrött.