Szekeres József - Tóth Árpád: A Klement Gottwald (Ganz) Villamossági Gyár története. Bp., 1962, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Félvászon kötésben, jó állapotban.
Kovács Tibor: Vas megye népessége a XIX. században 1804-1870. Szerk.: Dr. Horváth Ferenc. Szombathely,1970, Vas Megye Tanácsa Művelődési Osztálya, (Vas megyei Nyomdaipari Vállalat.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.
Virág Benedek magyar századai. Második kiadás Toldy Ferenc által. III-V. kötet egybekötve. Pest, 1862-1863, Heckenast Gusztáv. Félvászon kötés, színezett lapszélek, kopottas állapotban.
Olysói Gabányi János: A magyar várak legendái. I. kötet. Harmadik kiadás. Bp., é. n., Szent István-Társulat. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon kötésben.
Olysói Gabányi János: A magyar várak legendái. III. kötet. Bp., é. n., Szent István-Társulat. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon kötésben.
Olysói Gabányi János: A magyar várak legendái. II. kötet. Bp., 1925, Szent István-Társulat. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon kötésben.