Porzellan Zahl der Lose: 150
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1703283
11227
311
Zsolnay pillangó mintás salátás tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:25 cm, m:7 cm 1702432
11228
311
Zsolnay bölény, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 14,5 cm, h: 16 cm
1634665
11229
311
Zsolnay kisméretű kulacs, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 9 cm 1668273
11230
311
Zsolnay virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm 1703573
11232
311
4800
Hollóházi porcelán kacsa, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 24x250 cm
1703765
11233
311
Hollóházi porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15,5 cm 1695725
11234
311
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán doboz, jelzett, kopásnyomokkal, m: 9 cm, d: 8 cm 1698497
11235
311
Hollóházi Erika mintás váza matricás, jelzett, hibátlan, m: 21 cm. 1673559
11236
311
Hollóházi sétáló lány, kézzel festett, jelzett, apró kopással, m: 24,5 cm 1704567
11237
311
Hollóházi Szász Endre tervezte váza, felirattal " Fodrász Europa Bajnokság 1987" matricás, jelzett, hibátlan, m:19,5 cm 1703250
11238
311
Hollóházi gyöngytyúk-pár, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, m: 19 cm
1702218
11239
311
Hollóházi Szász stúdió: Gondolatok az ifjúságról. Szitanyomat, porelán falikép, keretben, 14×12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF