Porzellan

Zahl der Lose: 150

Zsolnay pillangó mintás salátás tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:25 cm, m:7 cm
11227.

Rufpreis:
5 000 HUF
14

Zsolnay bölény, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 14,5 cm, h: 16 cm
11228.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zsolnay kisméretű kulacs, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 9 cm
11229.

Rufpreis:
800 HUF

Zsolnay virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
11230.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi porcelán kacsa, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 24x250 cm
11232.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Hollóházi porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15,5 cm
11233.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán doboz, jelzett, kopásnyomokkal, m: 9 cm, d: 8 cm
11234.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi Erika mintás váza matricás, jelzett, hibátlan, m: 21 cm.
11235.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi sétáló lány, kézzel festett, jelzett, apró kopással, m: 24,5 cm
11236.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hollóházi Szász Endre tervezte váza, felirattal " Fodrász Europa Bajnokság 1987" matricás, jelzett, hibátlan, m:19,5 cm
11237.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
15

Hollóházi gyöngytyúk-pár, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, m: 19 cm
11238.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi Szász stúdió: Gondolatok az ifjúságról. Szitanyomat, porelán falikép, keretben, 14×12 cm
11239.

Rufpreis:
6 000 HUF
22

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF