Porzellan Zahl der Lose: 150
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1700960
11312
311
Jelzett kézzel festett kínai tál, kopott, d:27 cm 1612387
11313
311
Matricás tálka a kínai horoszkóppal, jelzés nélkül, hibátlan, d:15,5 cm
1675558
11314
311
Porcelán madárka, 2 db, jelzés nélkül, hibátlanok, m: 7 cm
1673398
11315
311
Porcelán tejkiöntők, néhányon apró lepattanás, jelzés nélkül, összesen: 6 db, m: 9-12 cm
1632177
11316
311
Jelzett szovjet tálka készlet, tálka aljjal, kanna, kopott, egyik csészén lepattanással
1642775
11317
311
Áttört szélű gyümölcsös kosár, sérült, jelzés nélkül, m: 20 cm, d:25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF