Porzellan Zahl der Lose: 150
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1695215
11288
311
Gyógyszertári porcelán feliratok, 3 db, kopottak, h: 11 és 16 cm 1315328
11289
311
50000
Jelzett, puttós nagy kaspó, kézzel festett, apró lepattanásokkal, m:50 cm, d:34 cm 1695979
11290
311
Virágmintás porcelán tányér, kézzel festett, jelzett (mélynyomás), kopásnyomokkal, d: 23 cm
1695721
11291
311
10 db porcelán bögre különböző mintákkal, matricásak, hibátlanok, m: 10 cm, d: 8 cm 997414
11292
311
2 db porcelán teakiöntő fedél, hibátlanok, d: 10 cm
1701203
11293
311
Kínai porcelán csésze + tálka + kiöntő, jelzettek, kopásnyomokkal, 3 db 1657221
11294
311
Virágmintás porcelán szelence fém szerelékkel, matricás, jelzés nélkül, kopott, 6×5×4,5 cm 1406683
11295
311
Jelzett antik nagyméretű tojás, részben kézzel festett, belsejében matricás Angelika Kauffann féle mitológiai jelenettel, hajszálrepedéssel (ragasztott), h:21 cm, m:15 cm
1698526
11296
311
Fajansz alátét, kézzel színezett virágos díszítéssel, jelzett, d: 25 cm 1698049
11297
311
Porcelán szaké készlet, összesen 6 db, jelzett, egyik csészén és tálon kis festékfolt
1697322
11298
311
2 db mázas kerámia bögre, jelzés nélkül, egyiken kis lepattanások, m: 10 és 8 cm
1697253
11299
311
Porcelán gyümölcsös kompozíció, kézzel festett, jelzés nélkül Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF