Porzellan

Zahl der Lose: 150

Gyógyszertári porcelán feliratok, 3 db, kopottak, h: 11 és 16 cm
11288.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jelzett, puttós nagy kaspó, kézzel festett, apró lepattanásokkal, m:50 cm, d:34 cm
11289.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Virágmintás porcelán tányér, kézzel festett, jelzett (mélynyomás), kopásnyomokkal, d: 23 cm
11290.

Rufpreis:
1 600 HUF

10 db porcelán bögre különböző mintákkal, matricásak, hibátlanok, m: 10 cm, d: 8 cm
11291.

Rufpreis:
1 400 HUF

2 db porcelán teakiöntő fedél, hibátlanok, d: 10 cm
11292.

Rufpreis:
800 HUF

Kínai porcelán csésze + tálka + kiöntő, jelzettek, kopásnyomokkal, 3 db
11293.

Rufpreis:
1 000 HUF

Virágmintás porcelán szelence fém szerelékkel, matricás, jelzés nélkül, kopott, 6×5×4,5 cm
11294.

Rufpreis:
800 HUF

Jelzett antik nagyméretű tojás, részben kézzel festett, belsejében matricás Angelika Kauffann féle mitológiai jelenettel, hajszálrepedéssel (ragasztott), h:21 cm, m:15 cm
11295.

Rufpreis:
6 000 HUF

Fajansz alátét, kézzel színezett virágos díszítéssel, jelzett, d: 25 cm
11296.

Rufpreis:
3 000 HUF
23

Porcelán szaké készlet, összesen 6 db, jelzett, egyik csészén és tálon kis festékfolt
11297.

Rufpreis:
5 000 HUF

2 db mázas kerámia bögre, jelzés nélkül, egyiken kis lepattanások, m: 10 és 8 cm
11298.

Rufpreis:
1 000 HUF

Porcelán gyümölcsös kompozíció, kézzel festett, jelzés nélkül
11299.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF