Porzellan Zahl der Lose: 150
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1695135
11167
311
Herendi Apponyi mintás porcelán cukortartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm, d: 9 cm. 1695148
11168
311
Herendi csipkebogyó mintás kínáló, delfintalapzaton, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 9 cm, d: 14 cm. 1695191
11169
311
24000
Herendi Batthyány mintás tálkák (6 db), és tál (1db), összesen 7 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 12 cm és 26 cm. 1614740
11170
311
Herendi porcelán nyúlpár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm 1614687
11171
311
Herendi porcelán madár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm 1695732
11172
311
Herendi Viktória mintás rózsás bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11x9x11 cm 1692965
11173
311
30000
Herendi Apponyi mintás mokkás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan 1698542
11174
311
22000
Herendi Viktória mintás porcelán lámpatest, búrával, kézzel festett, jelzett, a talpak kopottak, m: 23,5 cm, búrával: 28 cm.
1701193
11175
311
Herendi gyümölcsmintás csészealj, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 14 cm 1701190
11176
311
Herendi Apponyi mintás porcelán csészealj, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 14 cm 1701046
11177
311
Herendi Viktória mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, 8x7x7 cm 1701052
11178
311
Herendi csészealjak (Rothschild, Eton), 3 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 11 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF