Porzellan

Zahl der Lose: 150

Zsolnay Török János figura, jelzett, karcolásokkal, m: 12,5 cm
11215.

Rufpreis:
2 000 HUF
30

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán medál, matricás, jelzett, 6x4 cm
11216.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay eozin mázas minaret, apró karcolásokkal, jelzett, m: 13,5 cm
11217.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay Vulkán tűzálló tál, 2 db, jelzett, egyik alján kis lepattanás, 19x31,5 és 11,5x19,5 cm
11218.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Zsolnay virág mintás kiöntő, matricás, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
11219.

Rufpreis:
800 HUF

Zsolnay Iris mokkás csésze és alj ( 3 db), matricás, kopott, jelzett (Kolozsvár)
11220.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay virág mintás süteményes tányér, 6 db, matricás, jelzett, kopott, d: 16,5 cm
11221.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

Zsolnay virágmintás tejhabosító, matricás, jelzett, kopásokkal, m: 16,5 cm
11222.

Rufpreis:
2 800 HUF

Zsolnay Mahart leveses készlet: 1 db tál + 4 db tányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 22 ill. 24 cm
11223.

Rufpreis:
3 000 HUF
19

11224.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

11225.

Rufpreis:
800 HUF

Zsolnay bányász korsó, apró máz hibával, jelzett, m:13,5 cm
11226.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF