Porzellan Zahl der Lose: 150
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1700866
11215
311
Zsolnay Török János figura, jelzett, karcolásokkal, m: 12,5 cm 1695444
11216
311
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán medál, matricás, jelzett, 6x4 cm 1700817
11217
311
Zsolnay eozin mázas minaret, apró karcolásokkal, jelzett, m: 13,5 cm 1699167
11218
311
3200
Zsolnay Vulkán tűzálló tál, 2 db, jelzett, egyik alján kis lepattanás, 19x31,5 és 11,5x19,5 cm
1703418
11219
311
Zsolnay virág mintás kiöntő, matricás, jelzett, hibátlan, m: 11 cm 1675338
11220
311
Zsolnay Iris mokkás csésze és alj ( 3 db), matricás, kopott, jelzett (Kolozsvár)
1702842
11221
311
Zsolnay virág mintás süteményes tányér, 6 db, matricás, jelzett, kopott, d: 16,5 cm 1695974
11222
311
Zsolnay virágmintás tejhabosító, matricás, jelzett, kopásokkal, m: 16,5 cm 1695753
11223
311
Zsolnay Mahart leveses készlet: 1 db tál + 4 db tányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 22 ill. 24 cm 1611699
11224
311
Zsolnay bika, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm, h:31 cm (tervező:Sinkó András) 1617266
11225
311
1704043
11226
311
Zsolnay bányász korsó, apró máz hibával, jelzett, m:13,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF