Porzellan Zahl der Lose: 150
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1646992
11191
311
Herendi mézet cipelő maci, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm/ Handpainted Herend porcelain bear 1643296
11192
311
Herendi Krisztus figura, fehérmázas, részben bisquit, jelzett, hibátlan, m: 29,5 cm 1643287
11193
311
Herendi fehér mázas Beethoven mellszobor, jelzett, hibátlan, m: 20 cm. / Herendi porcelain bust of Beethoven
1693001
11194
311
28000
Herendi Viktória mintás lapostányér készlet (6 db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 25,5 cm 1669129
11195
311
4600
Herendi virág mintás bonbonier, rózsán apró lepattanás, kézzel festett, jelzett, m:12 cm, d:11 cm 1702981
11196
311
Herendi Lenin porcelán büszt, fehér mázas, hibátlan, jelzett, m: 17 cm 1702982
11197
311
Herendi Sztálin porcelán büszt, fehér mázas, hibátlan, jelzett, m: 17 cm
1702976
11198
311
Herendi Viktória mintás ékszertartó dobozka, kézzel festett, jelzett, enyhén kopott aranyozással, d:8 cm 1702954
11199
311
4800
Herendi Viktória mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11 cm 1669595
11200
311
Herendi virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, szájánál hajszálrepedéssel, m: 32,5 cm 1701164
11201
311
Herendi Gödöllői mintás fedeles csésze, kézzel festett, jelzett, restaurált, m:12 cm 1695425
11202
311
Herendi plakett "Champion du monde d'escrime vétérans Siófok-Hongrie" felrattal, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, 14×9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF