Porzellan Zahl der Lose: 150
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1701047
11179
311
Herendi Viktória mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9,5x7,5 cm 1701186
11180
311
Herendi porcelán petrezselyem mintás csészealj, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 15,5 cm
1701183
11181
311
Herendi porcelán csipkebogyómintás porcelán teás csészealj, 2 db, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d: 15,5 cm
1701166
11182
311
Herendi porcelán zöld virágmintás mokkás csésze + alj, jelzett, hibátlan, 1701158
11183
311
Herendi porcelán zöld virágmintás mokkás csésze + alj (6+6 db), jelzett, egy csészealj hajszálrepedéssel 1701063
11184
311
Herendi porcelán tárgyak (2 db tálka + 1 db butykos), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm, d: 7,5 cm 1701044
11185
311
Herendi Viktória mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kissé kopott aranyozással, m: 11,5 cm 1699924
11186
311
Herendi Porcelángyár emléktál, biszkvit/fehér mázas, hibátlan, jelzett, eredeti dobozában, d: 18,5 cm 1702740
11187
311
14000
Herendi paradicsommadár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11,5x18 cm 1316941
11188
311
Herendi Viktória áttört tálka, kézzel festett, jelzett, apró repedéssel, m:4,5 cm, 10,5 cm 1683660
11189
311
13000
Herendi búsuló juhász, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m: 29 cm
1674526
11190
311
Herendi virágmintás bonbonier, tetején rózsával, kézzel festett, jelzett, lepattanással, hajszálrepedéssel, m: 11 cm, d: 9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF