Porzellan Zahl der Lose: 150
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1466138
11276
311
40000
1702517
11277
311
2 db Karlsbadi emlék váza, matricás, kopott aranyozás, jelzés nélkül, m:9 és 15 cm 1701167
11278
311
11000
Wallendorf női akt kis gyerekkel, kézzel festett, sérült (letört kis ujjal), jelzett, m:22 cm
1684741
11279
311
Osnabrücki emlék tálkák (5 db), matricás, kopott, jelzett, d:9 cm (5×)
1695221
11280
311
60000
Jelzett (L.M.&) kézzel festett padlóváza réz szerelékkel, hibátlan, m: 46 cm
1643239
11281
311
Delfti plakett és holland papucs, plaketten hajszálrepedés, 10×10 cm, 7×5 cm
1675551
11282
311
1222381
11283
311
Victoria tálka, matricás, jelzett, hibátlan, apró hajszálrepedéssel, d:14 cm
1703328
11284
311
6 db porcelán teás csésze + 6 db porcelán csészealj, jelzés nélkül, kopásnyomokkal
1703316
11285
311
Porcelán kancsó, részben kézzel festett, kopásnyomokkal, m: 18 cm 1703557
11286
311
4200
Őz gidával, porcelán figura, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, 23x13,5 cm
1703494
11287
311
Kínai porcelán fedeles váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 36 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF