Porzellan

Zahl der Lose: 150

11276.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

2 db Karlsbadi emlék váza, matricás, kopott aranyozás, jelzés nélkül, m:9 és 15 cm
11277.

Rufpreis:
4 000 HUF

Wallendorf női akt kis gyerekkel, kézzel festett, sérült (letört kis ujjal), jelzett, m:22 cm
11278.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Osnabrücki emlék tálkák (5 db), matricás, kopott, jelzett, d:9 cm (5×)
11279.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzett (L.M.&) kézzel festett padlóváza réz szerelékkel, hibátlan, m: 46 cm
11280.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Delfti plakett és holland papucs, plaketten hajszálrepedés, 10×10 cm, 7×5 cm
11281.

Rufpreis:
1 400 HUF

11282.

Rufpreis:
3 000 HUF

Victoria tálka, matricás, jelzett, hibátlan, apró hajszálrepedéssel,  d:14 cm
11283.

Rufpreis:
3 000 HUF

6 db porcelán teás csésze + 6 db porcelán csészealj, jelzés nélkül, kopásnyomokkal
11284.

Rufpreis:
5 000 HUF

Porcelán kancsó, részben kézzel festett, kopásnyomokkal, m: 18 cm
11285.

Rufpreis:
2 000 HUF

Őz gidával, porcelán figura, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, 23x13,5 cm
11286.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Kínai porcelán fedeles váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 36 cm
11287.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF