Porzellan Zahl der Lose: 150
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1703215
11252
311
Drasche mini pillangós váza (utólagos festés), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:9,5 cm
1703222
11253
311
Drasche pillangó és olvasó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 6,5×6,5 cm 1684668
11254
311
Drasche pillangós fogpiszkáló tartó, kézzel festett, kopott, 6×6 cm
1696373
11255
311
Hüttl Tivadar hiányos étkészlet és csészék, matricás, kopott, jelzett, összesen: 18 db 1590809
11256
311
Hiányos Drasche (másod osztályú) ét készlet, matricás, jelzett, hibátlan, összesen: 24 db 1695196
11257
311
Victoria csehszlovák városképes (Budapest Petőfi tér) bonbonier, matricás, jelzett, d: 13 cm
1695746
11258
311
Lunevilla virágmintás / pillangós fajansz tál, részben kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 40,5x32,5 cm 1695760
11259
311
Lunevilla virágmintás / pillangós fajansz tál, részben kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 34,5x34,5 cm 1698895
11260
311
11000
Bavaria porcelán mokkás készlet, 1 db kanna, 1 db kiöntő, 5 db csésze+alj, matricás, jelzett, kopott 1701207
11261
311
Bavaria porcelán hiányos mokkás készlet: kiöntő, cukortartó, 3 alj, 4 csésze, matricás, jelzett, az egyik tető javított 1702892
11262
311
Victoria Austria porcelán baba teáskészlet, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 4 db 1697474
11263
311
Bavaria porcelán tejkiöntő és Tettau csészealj, matricás, jelzettek, hibátlanok, m: 8 cm d: 11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF