Porzellan

Zahl der Lose: 150

Drasche mini pillangós váza (utólagos festés), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:9,5 cm
11252.

Rufpreis:
1 200 HUF

Drasche pillangó és olvasó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 6,5×6,5 cm
11253.

Rufpreis:
1 200 HUF

Drasche pillangós fogpiszkáló tartó, kézzel festett, kopott, 6×6 cm
11254.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hüttl Tivadar hiányos étkészlet és csészék, matricás, kopott, jelzett,  összesen: 18 db
11255.

Rufpreis:
5 000 HUF
27

Hiányos Drasche (másod osztályú) ét készlet, matricás, jelzett, hibátlan, összesen: 24 db
11256.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Victoria csehszlovák városképes (Budapest Petőfi tér) bonbonier, matricás, jelzett, d: 13 cm
11257.

Rufpreis:
1 800 HUF

Lunevilla virágmintás / pillangós fajansz tál, részben kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 40,5x32,5 cm
11258.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lunevilla virágmintás / pillangós fajansz tál, részben kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 34,5x34,5 cm
11259.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bavaria porcelán mokkás készlet, 1 db kanna, 1 db kiöntő, 5 db csésze+alj, matricás, jelzett, kopott
11260.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Bavaria porcelán hiányos mokkás készlet: kiöntő, cukortartó, 3 alj, 4 csésze, matricás, jelzett, az egyik tető javított
11261.

Rufpreis:
4 000 HUF

Victoria Austria porcelán baba teáskészlet, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 4 db
11262.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bavaria porcelán tejkiöntő és Tettau csészealj, matricás, jelzettek, hibátlanok, m: 8 cm d: 11 cm
11263.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF