Porzellan

Zahl der Lose: 150

Porcelán kínáló készlet, 3 db, egyik kanállal, matricás, jelzés nélkül, kopott aranyozással, m: 26, 20, 13 cm
11300.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kínai porcelán csésze, 5 db, jelzett, hibátlan, d: 11 cm
11301.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kínai porcelán csésze és alj, 3-3 db, kézzel színezett, jelzett, hibátlan, d: 6 és 9,5 cm
11302.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzett süni mama a kicsinyével, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm
11303.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1920 Házioltár a szent családdal, festett porcelán figura, "Wachet und betet" feliratú kivágott litográfia, üvegezett keretben, 55×36 cm
11304.

Rufpreis:
4 000 HUF

6 db mokkás csésze és alj, néhány jelzett, egyiken hajszálrepedés
11305.

Rufpreis:
1 200 HUF

Porcelán kutyák ( 3 db,), kézzel festett, jelzés nélkül, kopott, m:10 és 7,5 cm (2×)
11306.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

11307.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Puttós áttört váza, kézzel festett, sérült, m:18 cm
11308.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kislány vödörrel, festett bisquit porcelán, kopott hiányos, kis lepattanásokkal, m:17 cm
11309.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kínai kézzel festett teáscsésze (7db) és alj (10 db), jelzett, kopott
11310.

Rufpreis:
5 000 HUF

Antik angyalos kis tálka, kézzel festett, kopott, jelzés nélkül, 17×5,5 cm
11311.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF