Porzellan Zahl der Lose: 150
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1702868
11300
311
Porcelán kínáló készlet, 3 db, egyik kanállal, matricás, jelzés nélkül, kopott aranyozással, m: 26, 20, 13 cm 1702789
11301
311
Kínai porcelán csésze, 5 db, jelzett, hibátlan, d: 11 cm 1702830
11302
311
Kínai porcelán csésze és alj, 3-3 db, kézzel színezett, jelzett, hibátlan, d: 6 és 9,5 cm 1633805
11303
311
Jelzett süni mama a kicsinyével, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm
1568554
11304
311
cca 1920 Házioltár a szent családdal, festett porcelán figura, "Wachet und betet" feliratú kivágott litográfia, üvegezett keretben, 55×36 cm
1703329
11305
311
6 db mokkás csésze és alj, néhány jelzett, egyiken hajszálrepedés
1703243
11306
311
Porcelán kutyák ( 3 db,), kézzel festett, jelzés nélkül, kopott, m:10 és 7,5 cm (2×) 701501
11307
311
1702403
11308
311
Puttós áttört váza, kézzel festett, sérült, m:18 cm 1702573
11309
311
Kislány vödörrel, festett bisquit porcelán, kopott hiányos, kis lepattanásokkal, m:17 cm
1684532
11310
311
Kínai kézzel festett teáscsésze (7db) és alj (10 db), jelzett, kopott 1700883
11311
311
15000
Antik angyalos kis tálka, kézzel festett, kopott, jelzés nélkül, 17×5,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF