Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 400

Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) hat kiadványa egybekötve: Molnár Viktor: A vörös kereszt. A Genfi egyezmény ismertetése. Harmadik átdolgozott kiadás.+Egy angol altábornagy kémkedése. Sir Robert Baden-Powell önvallomásai. Fordította Ruttkay György.+Kölcsey Ferenc: Parainesis Kölcsey Kálmánhoz.+ Vereszájev: Az orosz hadsereg züllése az orosz-japán háborúban. Vereszájev emlékirataiból. Fordította Ruttkay György.+Dr. Nothnagel Hermann: A halál. Fordította Schöpflin Aladár.+Gyulai Pál: Birálatok. Összeválogatta és bevezetéssel ellátta Benedek Marcell. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 88+98+52+132+45+57 p. Átkötött egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, volt könyvtári példány.
16001.

Rufpreis:
2 800 HUF

16002.

Rufpreis:
5 000 HUF

16003.

Rufpreis:
1 800 HUF

Pásztor Árpád: Princesz. Történet egy babagyárból. Vértes Marcel rajzaival. Bp., 1919, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, kopottas borítóval.
16004.

Rufpreis:
2 000 HUF

16005.

Rufpreis:
2 000 HUF

16006.

Rufpreis:
1 800 HUF

Thomas Mann: A Buddenbrook-ház I-III. Egy család alkonya. Fordította Lányi Viktor. Bp., é.n., Genius. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval, kissé laza fűzéssel.
16007.

Rufpreis:
1 000 HUF

16008.

Rufpreis:
800 HUF

16009.

Rufpreis:
2 000 HUF

Uhrin Benedek két könyve:  Elnézést kérek, ez kabaré. Győr, 1993, Széchényi Nyomda, Szerzői kiadás. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált. A római táncmulatság. Győr, 1991, Széchényi Nyomda, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
16010.

Rufpreis:
1 600 HUF

16011.

Rufpreis:
800 HUF

16012.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF