A magyar anekdotakincs. Thesaurus Anecdoton Hungarorum. Gyűjtötte és magyarázza Tóth Béla. Mühlbeck Károly rajzaival. 1. kötet. 10. füzet. Bp., é.n., Singer és Wolfner, 33-80 p. Kiadói papírkötésben.
Émile Zola: A pénz I-III. + A Coquevillei muri és egyéb elbeszélések. Két kötetbe kötve. Bp., é.n., Gutenberg. Kiadói, aranyozott, kissé kopottas egészvászon-kötésben. A borítótáblákon Beck. Ö. Fülöp által tervezett plakett.
Szünórák. Angol elbeszélések az ifjúság számára. Fordította Tisza Etelka. Bp., é.n., Légrády. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincen apró sérülés. Ritka példány!
Jo van Ammers-Küller: Madame X. Napoleon korának nagy kalandornője. Fordította Sándor Imre. Bp., é.n., Béta. Kiadói kissé sérült gerincű félvászon-kötés, de egyébként jó állapotban.
Sík Sándor Gárdonyi, Ady, Prohászka - A lélek és foma a századforduló irodalmában Bp., 1944, Pallas. Kiadói papírkötésben, a borítója megviselt állapotban, az elülső borító leszakadt a könyvtestről, a hátsó borító részben elvált a gerinctől, a gerince hiányos, de belül jó állapotban.
Hanna Jaacks: A tökéletes kötés iskolája. Korszerű kézikönyv kezdőknek és haladóknak. Fordította Orbán Katalin. Bp., 1994, Minerva. Kiadói kartonált papírkötés.