https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 400

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Mikszáth Almanach az 1921. évre. Szerkeszti Herceg Ferenc. Budapest, 1921, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben. Kissé szakadt gerinccel.
1
16013.

Mikszáth Almanach az 1921. évre. Szerkeszti Herceg Ferenc. Budapest, 1921, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben. Kissé szakadt gerinccel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Katrin Holland: Egyedül... Mindörökké! Fordította Gáspár Miklós. Bp., 1941, Nova Irodalmi Intézet. Kiadói félvászon kötés, kissé laza fűzéssel.
1
16014.

Katrin Holland: Egyedül... Mindörökké! Fordította Gáspár Miklós. Bp., 1941, Nova Irodalmi Intézet. Kiadói félvászon kötés, kissé laza fűzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Swift: Gulliver utazásai. Ifjúsági kiadás. Fordította Dávid Marigt. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóivállalat Rt. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadt borítóval.
1
16015.

Swift: Gulliver utazásai. Ifjúsági kiadás. Fordította Dávid Marigt. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóivállalat Rt. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadt borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Zalatnay Sarolta: Cicciolina, a "szexciklon". Bp., 1988, Reform Lap-, és Könyvkiadó Rt.  Kiadói papírkötés.
1
16016.

Zalatnay Sarolta: Cicciolina, a "szexciklon". Bp., 1988, Reform Lap-, és Könyvkiadó Rt. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tóth Lajos: Az áruló (Görgey Artúr életregénye). Debrecen, 1948, Debreceni Tudományegyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
16017.

Tóth Lajos: Az áruló (Görgey Artúr életregénye). Debrecen, 1948, Debreceni Tudományegyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
A magyar anekdotakincs. Thesaurus Anecdoton Hungarorum. Gyűjtötte és magyarázza Tóth Béla. Mühlbeck Károly rajzaival. 1. kötet. 10. füzet. Bp., é.n., Singer és Wolfner, 33-80 p. Kiadói papírkötésben.
1
16018.

A magyar anekdotakincs. Thesaurus Anecdoton Hungarorum. Gyűjtötte és magyarázza Tóth Béla. Mühlbeck Károly rajzaival. 1. kötet. 10. füzet. Bp., é.n., Singer és Wolfner, 33-80 p. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Émile Zola: A pénz I-III. + A Coquevillei muri és egyéb elbeszélések.  Két kötetbe kötve. Bp., é.n., Gutenberg. Kiadói, aranyozott, kissé kopottas egészvászon-kötésben. A borítótáblákon Beck. Ö. Fülöp által tervezett plakett.
1
16019.

Émile Zola: A pénz I-III. + A Coquevillei muri és egyéb elbeszélések. Két kötetbe kötve. Bp., é.n., Gutenberg. Kiadói, aranyozott, kissé kopottas egészvászon-kötésben. A borítótáblákon Beck. Ö. Fülöp által tervezett plakett.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Podhraczky István: Még félúton. Szentendre, 1997. Vajda Lajos Stúdió Kulturális  Egyesület. Kiadói papírkötésben. A szerző által dedikált példány!
1
16020.

Podhraczky István: Még félúton. Szentendre, 1997. Vajda Lajos Stúdió Kulturális Egyesület. Kiadói papírkötésben. A szerző által dedikált példány!

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szünórák. Angol elbeszélések az ifjúság számára. Fordította Tisza Etelka. Bp., é.n., Légrády. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincen apró sérülés. Ritka példány!
1
16021.

Szünórák. Angol elbeszélések az ifjúság számára. Fordította Tisza Etelka. Bp., é.n., Légrády. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincen apró sérülés. Ritka példány!

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Jo van Ammers-Küller: Madame X. Napoleon korának nagy kalandornője. Fordította Sándor Imre. Bp., é.n., Béta. Kiadói kissé sérült gerincű félvászon-kötés, de egyébként jó állapotban.
1
16022.

Jo van Ammers-Küller: Madame X. Napoleon korának nagy kalandornője. Fordította Sándor Imre. Bp., é.n., Béta. Kiadói kissé sérült gerincű félvászon-kötés, de egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sík Sándor Gárdonyi, Ady, Prohászka - A lélek és foma a századforduló irodalmában Bp., 1944, Pallas. Kiadói papírkötésben, a borítója megviselt állapotban, az elülső borító leszakadt a könyvtestről, a hátsó borító részben elvált a gerinctől, a gerince hiányos, de belül jó állapotban.
1
16023.

Sík Sándor Gárdonyi, Ady, Prohászka - A lélek és foma a századforduló irodalmában Bp., 1944, Pallas. Kiadói papírkötésben, a borítója megviselt állapotban, az elülső borító leszakadt a könyvtestről, a hátsó borító részben elvált a gerinctől, a gerince hiányos, de belül jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hanna Jaacks: A tökéletes kötés iskolája. Korszerű kézikönyv kezdőknek és haladóknak. Fordította Orbán Katalin. Bp., 1994, Minerva. Kiadói kartonált papírkötés.
1
16024.

Hanna Jaacks: A tökéletes kötés iskolája. Korszerű kézikönyv kezdőknek és haladóknak. Fordította Orbán Katalin. Bp., 1994, Minerva. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse