Pátkai Pál: Az utolsó óra munkásaihoz. Szellemi tanítások Pál beszélő médium útján. III. kötet. Hatások és viszonthatások. Bp., 1939, Szellemi Búvárok Pesti Egylete. Kiadói, enyhé viseltes papírkötésben, gerincén kis sérüléssel..
Vécsei Miklós: Négyszemközt híres emberekkel. Arcképek.Bp., 1918, Kultura Könyvkiadó Rt. Papírkötés, megviselt állapotban, a borítója hiányzik, a gerince javított.
Mikszáth Kálmán: Magyarország lovagvárai. Magyar Jövő Könyvtára 18. Bp., é.n., Magyar Jövő Ifj. Irodalmi Rt., Stephaneum-ny. Kiadói félvászon-kötés. Jó állapotban.
Benka Gyula Emlékkönyv. A szarvasi evangélikus főgimnázium volt tanára és igazgatója 1838-1923. Budapest, é.n., Általános Nyomda, Könyv- és Lapkiadó Rt. Kiadói egészvászon kötés, sérült, hiányos gerinccel, picit laza kötéssel, fotókkal illusztrált, ajándékozási bélyegzővel.
Byron: Mazeppa. Gyoma, 1917, Kner Izidor kiadása. Kosztolányi Dezső fordítása. Könyvkötői kemény papírkötés, 43 p. Első kiadás! A címlapot Divéky József rajzolta. A gerince sérült, hiányos.
Mark Twain: Tamás urfi kalandjai. Átdolgozta Zigány Árpád. Ifjusági Könyvtár 2. Budapest, , Pallas Irodalmi és Nyomdai RT. Kiadói keménypapír kötés, 183 p. A borítója kopott, a gerince sérült.
Bartalus István Gyertyánffy István (szerk.): Négyesdalok zsebkönyve. Férfi énekkarok anthologiai gyűjteménye. Budapest,(1887, Engelmann et Mülberg.Félvászon kötésben, közepes állapotban.