https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 400

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Magyarország Bibliographiája IV. 1712-1860. Könyvészeti kimutatása a Magyarországban s hazánkra vonatkozólag külföldön megjelent nyomtatványoknak. Szerk.: Petrik Géza. A bevezetést írta Szilágyi Sándor. Budapest, 1892, Pallas Rt. Modern egészvászon kötés, kissé foltos lapokkal, és borítóval. Jó állapotban.
1
16073.

Magyarország Bibliographiája IV. 1712-1860. Könyvészeti kimutatása a Magyarországban s hazánkra vonatkozólag külföldön megjelent nyomtatványoknak. Szerk.: Petrik Géza. A bevezetést írta Szilágyi Sándor. Budapest, 1892, Pallas Rt. Modern egészvászon kötés, kissé foltos lapokkal, és borítóval. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Illustrirtes Buch der Patiencen. I. 60 Patience-Spiele mit Abblidungen zur Veranschaulichung der Lage der Karten. Breslau, é.n, I. U. Kern. Kiadói kopottas, foltos, egészvászon kötés, foltos lapokkal.
1
16074.

Illustrirtes Buch der Patiencen. I. 60 Patience-Spiele mit Abblidungen zur Veranschaulichung der Lage der Karten. Breslau, é.n, I. U. Kern. Kiadói kopottas, foltos, egészvászon kötés, foltos lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gyúrói Nagy Lajos: Egy prédikátor dalaiból. A Petőfi-társaság ajánlásával. Bp., 1924, Globus. 188 p. Kiadói, gerincén sérült-hiányos papírkötésben.
1
16075.

Gyúrói Nagy Lajos: Egy prédikátor dalaiból. A Petőfi-társaság ajánlásával. Bp., 1924, Globus. 188 p. Kiadói, gerincén sérült-hiányos papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hajózási szabályzat egységes szerkezetbe foglalt szövege. Lezárva 1986. július 15-én.  Bp. 1987. Építésügyi Tájékoztatási Központ. 114 p. Kiadói papírkötésben.
1
16076.

Hajózási szabályzat egységes szerkezetbe foglalt szövege. Lezárva 1986. július 15-én. Bp. 1987. Építésügyi Tájékoztatási Központ. 114 p. Kiadói papírkötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Vegyes könyvtétel, 2 db:  Gárdonyi Géza: Ábel és Eszter. Bp., é.n., Dante. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.  Móra Ferenc: Könnyes könyv. Móra Ferenc Munkái, Jubileumi díszkiadás. Bp., é.n., Genius. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopottas gerinccel.
1
16077.

Vegyes könyvtétel, 2 db: Gárdonyi Géza: Ábel és Eszter. Bp., é.n., Dante. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. Móra Ferenc: Könnyes könyv. Móra Ferenc Munkái, Jubileumi díszkiadás. Bp., é.n., Genius. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopottas gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gróf Vay Sándor Munkái I-X. A VI. kötet hiányzik, csak kilenc kötet. Gergely Imre, Heyer Artur, Hegedűs László, Neogrády Antal, Udvary Géza, rajzaival.   I. A régi világból. 200+2 p.+11 t. A könyvből öt illusztráció hiányzik. II. Amikor még postakocsin jártak. 198+2 p. +15 t. A könyvből egy illusztráció hiányzik. III. Lavotta szerelmei és egyéb elbeszélések. 195 p.+11 t. A könyvből öt illusztráció hiányzik.  IV. A királyné poétája. 193p. + 12 t. A könyvből öt illusztráció hiányzik.  V. Udvari dámák leveleiből. 192 p.+11 t. A könyvből négy illusztráció hiányzik.  VII. A Palatinus huszárok. 198 p.+14 t.  VIII. Erzsébet királynéról és más krónikás feljegyzések. 198 p.+ 10 t. A könyvből hat illusztráció hiányzik.   IX. Elpusztult urak. 201 p. + 16 t.  X. Ősökről-Unokáknak. 206 l. 16 t. A könyvből egy illusztráció hiányzik.   Bp., é.n. [1909], Országos Monográfia Társaság. Kiadói egészvászon-kötés, egy-két kisebb sérüléssel, egy-két kisebb kopással, de alapvetően jó állapotban.
1
16078.

Gróf Vay Sándor Munkái I-X. A VI. kötet hiányzik, csak kilenc kötet. Gergely Imre, Heyer Artur, Hegedűs László, Neogrády Antal, Udvary Géza, rajzaival. I. A régi világból. 200+2 p.+11 t. A könyvből öt illusztráció hiányzik. II. Amikor még postakocsin jártak. 198+2 p. +15 t. A könyvből egy illusztráció hiányzik. III. Lavotta szerelmei és egyéb elbeszélések. 195 p.+11 t. A könyvből öt illusztráció hiányzik. IV. A királyné poétája. 193p. + 12 t. A könyvből öt illusztráció hiányzik. V. Udvari dámák leveleiből. 192 p.+11 t. A könyvből négy illusztráció hiányzik. VII. A Palatinus huszárok. 198 p.+14 t. VIII. Erzsébet királynéról és más krónikás feljegyzések. 198 p.+ 10 t. A könyvből hat illusztráció hiányzik. IX. Elpusztult urak. 201 p. + 16 t. X. Ősökről-Unokáknak. 206 l. 16 t. A könyvből egy illusztráció hiányzik. Bp., é.n. [1909], Országos Monográfia Társaság. Kiadói egészvászon-kötés, egy-két kisebb sérüléssel, egy-két kisebb kopással, de alapvetően jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A legvitézebb kozákkapitány Tárász Bulyba rendkivüli élete. Gogoly regényéből az ifjuság számára átdolgozta Szalacsy Károly. Bp., 1938, Rekord Könyvkiadó. Első kiadás. Átkötött félvászon kötés, az eredeti borítót az átkötéskor felhasználták, és az elülső borítóra kasírozták, kissé laza fűzéssel.
1
16079.

A legvitézebb kozákkapitány Tárász Bulyba rendkivüli élete. Gogoly regényéből az ifjuság számára átdolgozta Szalacsy Károly. Bp., 1938, Rekord Könyvkiadó. Első kiadás. Átkötött félvászon kötés, az eredeti borítót az átkötéskor felhasználták, és az elülső borítóra kasírozták, kissé laza fűzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pásztor József: Ameddig a kemény füstöl. Bp., é.n, Légrády-Testvérek. Kiadói kisé szakadozott, kissé foltos papírborítóban.
1
16080.

Pásztor József: Ameddig a kemény füstöl. Bp., é.n, Légrády-Testvérek. Kiadói kisé szakadozott, kissé foltos papírborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Horváth János: Az irodalmi műveltség megoszlása. Magyar humanizmus. Budapest, 1944, Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírkötés, a gerince kissé megtört, de egyébként jó állapotban.
1
16081.

Horváth János: Az irodalmi műveltség megoszlása. Magyar humanizmus. Budapest, 1944, Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírkötés, a gerince kissé megtört, de egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hevesi József: A hesperidák kertje. Históriák a klasszikus világból. Bp., é.n., Dick Manó, 196 p. Korabeli félvászon kötés, az eredeti címlapja bekötve. Jó állapotban.
1
16082.

Hevesi József: A hesperidák kertje. Históriák a klasszikus világból. Bp., é.n., Dick Manó, 196 p. Korabeli félvászon kötés, az eredeti címlapja bekötve. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bakcsi György (szerk.): Kevésbábos magyar feladványok. Budapest, 1982, Sport. Kiadói kemény papírkötés, kissé viseltes állapotban, kicsit laza fűzéssel, kicsit sérült gerinccel, számos szövegközti illusztrációval.
1
16083.

Bakcsi György (szerk.): Kevésbábos magyar feladványok. Budapest, 1982, Sport. Kiadói kemény papírkötés, kissé viseltes állapotban, kicsit laza fűzéssel, kicsit sérült gerinccel, számos szövegközti illusztrációval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Frank Wedekind: Haláltánc. Három jelenet. Fordította Karinthy Frigyes. Békéscsaba, 1916, Tevan-kiadás, 39 p. Átkötött modern egészvászon kötés. Jó állapotban
1
16084.

Frank Wedekind: Haláltánc. Három jelenet. Fordította Karinthy Frigyes. Békéscsaba, 1916, Tevan-kiadás, 39 p. Átkötött modern egészvászon kötés. Jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse