https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 400
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1496012
16085
298
0
2200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gyurgyák János: Rövidítésszótár. Bp., 2005, Osiris. Kiadói papírkötés. Újszerű állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1484373
16086
298
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Rostand, Edmond: Cyrano de Bergerac. [Bp.], é. n., Lampel. Javított vászonkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1475091
16087
298
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Illyés Gyula: Petőfi élete. Népkönyvtár 1. Bp., 1949, Athenaeum. Kiadói papírborító. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1456579
16088
298
0
3600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Lengyel Menyhért: Taifun. Bp., 1909, Nyugat. Kiadói papírkötésben, a címlapot és a könyvdíszt Falus Elek rajzolta, a borítója és a gerince kopottas, a gerince kissé sérült, a kötéstáblák belseje, és a védőlapok hullámosak, kissé foltos lapszélekkel. Első kiadás.
Das Lot is nicht erreichbar
1335296
16089
298
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Rostand Edmond: A samárjai asszony. Evangéliumi játék három képben. Budapest, 1907, Franklin-Társulat. Foltos , illusztrált kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1320210
16090
298
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
William Shakespeare: Téli rege. Fordította: Kosztolányi Dezső. Bp., én. Genius. 207 p. Kiadói, gerincén enyhén sérült félbőrkötésben. Könyvtári példány volt.
Das Lot is nicht erreichbar
1050719
16091
298
0
100
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jack London Összes munkái. XVI. A vén halász meséi. Fordította: Vécsey Leó. Budapest, é.n., Athenaeum. Kissé kopottas kiadói egészvászon kötésben. 405784
16092
298
0
6000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar Remekírók sorozat. A magyar irodalom főművei. 1-55. kötet (hiány: 3,4,5,22,33,34,35,42-46). Bp. 1905-1906. Franklin. Egységes, Gottermayer tulipános vászonkötésben 44 db Nagyon szép állapotban!
Das Lot is nicht erreichbar
1286323
16093
298
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Eötvös József összes regényei. A karthausi I-II. A falu jegyzője I-II. Magyarország 1514-ben I-II. A nővérek I-II.Voinovich Géza előszavával. Budapest, 1937, Révai. 328+535+536+326 p. Egybekötve, Kissé kopottas, foltos, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1287204
16094
298
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Koós Hutás Gergely: Örökség I-II. Bp., 1943, Koós H. G. Kiadói kopottas papírkötésben. Dedikált példány!
Das Lot is nicht erreichbar
1427654
16095
298
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Halassy-Nagy József: Ember és világ. Budapest, é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói kopottas egészvászon kötés. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1319060
16096
298
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyirő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Illusztrált kiadó egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse