Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 400

Margaret Mitchell: Elfujta a szél. Fordította Kosáryné Réz Lola. Bp., é.n., Uj Idok Irodami Intézet Rt. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a borító foltos, és gerince kissé sérült, a papírborító szakadozott.
15964.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

15965.

Rufpreis:
6 000 HUF

15966.

Rufpreis:
1 000 HUF

15967.

Rufpreis:
1 000 HUF

15968.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Blaskó Mária: Giling-galang. Györgyfi György rajzaival. Bp., 1944, Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon kötés, egészoldalas illusztrációkkal. Jó állapotban.
15969.

Rufpreis:
1 200 HUF

15970.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Szántó György: Öt fekete holló. Budapest, é.n., Tibor Könyvkiadó Vállalat. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, és borítóval.
15971.

Rufpreis:
1 000 HUF

Széchényi István: Magyar játékszínrűl. Budapest, 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés. Reprint kiadás. Jó állapotban.
15972.

Rufpreis:
1 000 HUF

15974.

Rufpreis:
2 000 HUF

15975.

Rufpreis:
5 000 HUF

15976.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF