https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 400

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Benedek Marcell: A magyar irodalom története. Bp., 1938, Singer és Wolfner Irodalm Intézet Rt. Kiadói félvászon kötés, kiadói viseltes papírborítóban, de ezt leszámítva jó állapotban.
1
15977.

Benedek Marcell: A magyar irodalom története. Bp., 1938, Singer és Wolfner Irodalm Intézet Rt. Kiadói félvászon kötés, kiadói viseltes papírborítóban, de ezt leszámítva jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Radó Antal: Háborús strófák. Bp., é.n. , Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Könyvkiadóvállalata. Korabeli félvászon kötés. Jó állapotban.
1
15978.

Radó Antal: Háborús strófák. Bp., é.n. , Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Könyvkiadóvállalata. Korabeli félvászon kötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pálosy Éva: Fiúk, akarni kell! Ifjúsági elbeszélés. Illusztrálta Makkos-Helyey Pál. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel, egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztráva.
1
15979.

Pálosy Éva: Fiúk, akarni kell! Ifjúsági elbeszélés. Illusztrálta Makkos-Helyey Pál. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel, egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztráva.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
S. Pohánka Margit: Enyém a csend. Vác, 1921. Szerzői, Papírkötésben. 95p. Kis szakadással
1
15980.

S. Pohánka Margit: Enyém a csend. Vác, 1921. Szerzői, Papírkötésben. 95p. Kis szakadással

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Altay Margit: Az én babáim. Bp., é. n., Móra. Kiadói illusztrált félvászon kötésben.
1
15981.

Altay Margit: Az én babáim. Bp., é. n., Móra. Kiadói illusztrált félvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Hankó Vilmos (szerk.): Universum III. Évkönyv a család és az ifjúság számára. Budapest, 1907, Lampel R. Könyvkereskedése. (Wodianer F. és Fiai) Részvénytársaság. Kiadói festett, illusztrált, egészvászon kötésben, 400 p. A borítója kopottas.
1
15982.

Dr. Hankó Vilmos (szerk.): Universum III. Évkönyv a család és az ifjúság számára. Budapest, 1907, Lampel R. Könyvkereskedése. (Wodianer F. és Fiai) Részvénytársaság. Kiadói festett, illusztrált, egészvászon kötésben, 400 p. A borítója kopottas.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kner Imre: Könyv a könyvről. Gyoma, 1912, Kner Izidor Könyvnyomdai Műintézete, 80 p. Kiadói illusztrált, fűzött papírkötés. Hét beragasztott műmelléklettel. Az iniciálékat, a címlapot, a szövegillusztrációkat, a keretdíszeket, valamint a borító rajzát Geiger Richárd készítette. Megviselt állapotban! Ajándékozási sorokkal.
1
15983.

Kner Imre: Könyv a könyvről. Gyoma, 1912, Kner Izidor Könyvnyomdai Műintézete, 80 p. Kiadói illusztrált, fűzött papírkötés. Hét beragasztott műmelléklettel. Az iniciálékat, a címlapot, a szövegillusztrációkat, a keretdíszeket, valamint a borító rajzát Geiger Richárd készítette. Megviselt állapotban! Ajándékozási sorokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Közgazdasági helyesírási szótár. Szakszavak, kifejezések, szókapcsolatok, és rövidítések gyűjteménye. Szerk.: Bárányné Szabadkai Éva, Mihalik István. Bp., 2002, Tinta. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
1
15984.

Közgazdasági helyesírási szótár. Szakszavak, kifejezések, szókapcsolatok, és rövidítések gyűjteménye. Szerk.: Bárányné Szabadkai Éva, Mihalik István. Bp., 2002, Tinta. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Lustig Géza: Misztikusok, költők és gondolkodók I. 1. Dante és Beatrice. 2. Giordano Bruno halálának jelentősége. Békéscsaba, 1918, Tevan. Kiadói viseltes papírkötés, részben felvágatlan lapokkal.
1
15985.

Dr. Lustig Géza: Misztikusok, költők és gondolkodók I. 1. Dante és Beatrice. 2. Giordano Bruno halálának jelentősége. Békéscsaba, 1918, Tevan. Kiadói viseltes papírkötés, részben felvágatlan lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tilinkó. Bp., 1939, Révai-nyomda. Kiadói kartonált papírkötés, megviselt állapotban, a gerince hiányzik, de a könyvtest egyben van. Márai Sándor, Kosztolányi Dezső, Móra Ferenc, Nyírő József, Tamási Áron és mások novelláival. Számozott, 2885. számú példány.
1
15986.

Tilinkó. Bp., 1939, Révai-nyomda. Kiadói kartonált papírkötés, megviselt állapotban, a gerince hiányzik, de a könyvtest egyben van. Márai Sándor, Kosztolányi Dezső, Móra Ferenc, Nyírő József, Tamási Áron és mások novelláival. Számozott, 2885. számú példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Krúdy Gyula: Az álmok hőse. Bp., 1906, Rákosi Jenő Budapesti Hírlap Ujságvállalata. Kiadói papírkötésben, a borítója megviselt állapotban. Első kiadás.
1
15987.

Krúdy Gyula: Az álmok hőse. Bp., 1906, Rákosi Jenő Budapesti Hírlap Ujságvállalata. Kiadói papírkötésben, a borítója megviselt állapotban. Első kiadás.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Shakspere minden munkái. Fordítják többen. Kiadja a Kisfaludy-társaság Tomori Anasztáz költségén. XIX. kötet. Venus és Adonis. Bp, 1878, Kisfaludy Társaság. Sérült, szakadt kiadói papírkötésben, 244 p. Felvágatlan példány! A lapszélek piszkosak.
1
15988.

Shakspere minden munkái. Fordítják többen. Kiadja a Kisfaludy-társaság Tomori Anasztáz költségén. XIX. kötet. Venus és Adonis. Bp, 1878, Kisfaludy Társaság. Sérült, szakadt kiadói papírkötésben, 244 p. Felvágatlan példány! A lapszélek piszkosak.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse