Dr. Jirka Alajos: Szemelyvények Xenophon és Herodotos műveiből gimnáziumi használatra. Latin és görög tankönyvek. Bp., é.n.,Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Átkötött egészvászon-kötés, ceruzás bejelölésekkel, aláhúzásokkal.
Kultura és Tudomány sorozat 2 kötet: Dr. Baranyi György: Világpolitika. A világtörténet legújabb fejezete (1871-1914.) Első kiadás. Heinrich Lhotzky: Az emberisé jövője. Fordította Schöpflin Aladár. Első kiadás. Bp., 1912-1918, Franklin. Kiadói félvászon-egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
Modern Franciák. IV. Szerelmes asszonyok. Bp., 1911, Rozsnyai Károly. Korabeli átkötöt félvászon-kötés, az eredeti papírborítót az átkötésnél felhasználták. Jó állapotban.
2 db Százszorszép Könyv a Magyar Lányok Könyvtára sorozatból: Solymos Bea: A kis prepa. Bp., 1939, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé sérült gerinccel, az egyik lap kijár. Walleshausen Rolla: Ismeretlen úton. Bp., 1939, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben.
2 db Százszorszép Könyv, a Magyar Lányok Könyvtára sorozatból: Bónyi Adorján: a rózsadombi lány, Bp., 1939, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé sérült gerinccel. Clara Schelper: Őszi rózsa. Bp., 1938, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé sérült gerinccel.