Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 400

15856.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kultura és Tudomány sorozat 2 kötet:  Dr. Baranyi György: Világpolitika. A világtörténet legújabb fejezete (1871-1914.) Első kiadás.  Heinrich Lhotzky: Az emberisé jövője. Fordította Schöpflin Aladár. Első kiadás. Bp., 1912-1918, Franklin. Kiadói félvászon-egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
15857.

Rufpreis:
1 000 HUF

Scherz Ede: A rádió humora. Bp., 1931, Szerzői kiadás.  Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé foltos lapokkal.
15858.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csanád Béla: Veronika kendője. Bp., 1977, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált!
15859.

Rufpreis:
1 000 HUF

K. Zoltán Ödön: Hangulatok. Bp., 1899, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, megviselt, széteső állapotban. A szerző által dedikált.
15860.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pálosy Éva: Szép az élet. Százszorszép könyvek. Szerk Tutsek Anna. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,(1928), Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, javított gerinccel, sérült kötéssel, kijáró lapokkal.
15861.

Rufpreis:
1 400 HUF

15862.

Rufpreis:
2 800 HUF

15863.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db Százszorszép Könyv a Magyar Lányok Könyvtára sorozatból: Solymos Bea: A kis prepa. Bp., 1939, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé sérült gerinccel, az egyik lap kijár. Walleshausen Rolla: Ismeretlen úton. Bp., 1939, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben.
15864.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

2 db Százszorszép Könyv, a Magyar Lányok Könyvtára sorozatból: Farkas Imre: Vissza napkeletre, Bp., 1938, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben. Kosáryné Réz Ilona: Nyafka. Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült, hiányzó gerinccel.
15865.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

2 db Százszorszép Könyv, a Magyar Lányok Könyvtára sorozatból: Bónyi Adorján: a rózsadombi lány, Bp., 1939, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé sérült gerinccel. Clara Schelper: Őszi rózsa. Bp., 1938, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé sérült gerinccel.
15866.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Vegyes könyvtétel, Kós Károly könyvei, 2 db: Erdély. Bp., 1988, Szépirodalmi könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés. Reprint kiadás! Jó állapotban. Az országépítő. Szeged, 2013, Lazi. Kiadói kartonált papírkötés.
15867.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF