Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 400
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1362885
16206
298
Surányi Miklós: Trianoni páva - A gyujtogató. Surányi Miklós Műveinek Emlékkiadása I. Budapest, 1936, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet R.-T. Számozott, 381. példány! Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, 162+87 p. A gerince sérült, viseltes! 1458155
16207
298
1429147
16208
298
Szilágyi Géza: Neked írtam. Budapest, 1911, Deutsch Zsigmond és társa. Kiadói egészvászon kötés, picit foltos gerinccel. Első kiadás.
1426880
16209
298
Dr. Badics Ferenc: Gaál József élete és munkái. Budapest, 1881, Aigner Lajos. Átkötött félvászon kötés, kopottas, viseltes borítóval, foltos.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF