Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 400

Szalóki Ági: Körforgás. Dalok és mesék. Bp., 2014, Kolibri. Kiadói kartonált papírkötés, cd-melléklettel.
16182.

Rufpreis:
2 800 HUF

16183.

Rufpreis:
5 000 HUF

16184.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Jürgen Graupmann: Tabuk kislexikona. Fordította Reviczky Béla. Bp.,1999, Athenaeum. Kiadói papírkötés.
16185.

Rufpreis:
800 HUF

Francis Brett-Young: Med. univ. Dr. Bradley. Fordította Ruzitska Mária. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
16186.

Rufpreis:
1 000 HUF

16187.

Rufpreis:
1 800 HUF

16188.

Rufpreis:
10 000 HUF

Mulk Raj Anand- Hermann Goetz: Indische Miniaturen. Dresden, 1967. VEB Verlag der Kunst, német nyelven, vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban / in German language, cloth binding, in paper cover, in good condition
16189.

Rufpreis:
1 000 HUF

16190.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jan Evangelista Koula: Metamorfózy Kovu. Staré bratislavské kované mreze. Pozsony, 1976, Pallas. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér és színes fotókkal, szlovák nyelven./Linen-binding, in paper cover, in Slovak language.
16191.

Rufpreis:
1 600 HUF

Larissa A. Shadowa: Suche und Experiment. Aus der Geschichte der russischen und sowjetischen Kunst zwischen 1910 und 1930. Drezda, 1978, VEB Verlag der Kunst. Kiadói egészvászon, kiadói papírkötésben, fekete-fehér és színes illusztrációkkal, német nyelven./Linen-binding, in paper cover.
16192.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Alexy E(lza): A siker és a boldogulás titka. Budapest, é.n., Magyar Könyvkiadó. Tizedik. Kiadói papírkötés, kissé szakadt papírborítóval, ceruzás aláhúzásokkal, egy-két oldal sarkán szamárfülekkel.
16193.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF