https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 400
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1557001
16121
298
0
4200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Fekete István: Zsellérek. Bp., é.n. [1939], Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kissé kopottas borítóval, gerinccel, kissé laza fűzéssel, de belül jó állapotban. Első kiadás. 1362775
16122
298
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyirő József: Uz Bence. Budapest, 1936, Révai KIadás. Kiadói halinakötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1562300
16123
298
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Balassa József: A magyar nyelv szótára II. kötet. Budapest, 1940, Grill Károly. Átkötött félvászonkötés. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1558502
16124
298
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jolsvai András: Apák és fiók. Bp., 1999, Univesitas. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1562488
16125
298
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Molnár Ferenc: Az éhes város II. kötet. Bp., 1912, Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, foltos borítóval, sérült gerinccel, sérült kötéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1222327
16126
298
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Anatole France: A vörös liliom. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói kopottas nyl-kötéssel. Számozott (154.) példány!
Das Lot is nicht erreichbar
1222585
16127
298
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
George Bernard Shaw: Szent Johanna. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói, kopottas nyl-kötésben, védődobozában. Számozott (226.) példány!
Das Lot is nicht erreichbar
1360319
16128
298
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Mécs László: Anya kell! Versek lányokról és anyákról. (Bp. 1943.) Athenaeum. 90 l. 8 t. (színes). A rajzokat Végh Gusztáv készítette. Aláírt, számozott (83 sz.) példány. Kiadói illusztrált félvászon kötésben....
Das Lot is nicht erreichbar
1426338
16129
298
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Augustino Lehmkuhl: Compendium Theologiae Moralis. Freiburg, 1886, Herder. Átkötött picit kopott félvászon kötés, latin nyelven. / Half-linen-binding, in latin language.
Das Lot is nicht erreichbar
1427707
16130
298
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Mikes Kelemen törökországi levelei. Magyar Remekírók. Budapest, 1906, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas gerinccel, foltos borítóval, ceruzás bejegyzésekkel.
Das Lot is nicht erreichbar
1443838
16131
298
0
2200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Karinthy Frigyes: Heuréka. Budapest, 1927, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt.,186 p. Átkötött egészvászon kötés, kissé foltos borítóval, kissé vetemedett kötéssel. Első kiadás.
Das Lot is nicht erreichbar
1547987
16132
298
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Fedor Ágnes: Sárga nárcisz. Egy marék vers. 1939-1945. Bp., 1945, Magyar Téka. 39 p. A címlap Gábor Éva munkája. Fűzve, illusztrált kiadói borítékban. Első kiadás.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse