https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 400

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Horatius levelei. Fordította Paulovits Károly. Magyar Könyvtár 568-569. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 96 p. Kiadói szakadozott gerincű papírkötés.
1
16109.

Horatius levelei. Fordította Paulovits Károly. Magyar Könyvtár 568-569. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 96 p. Kiadói szakadozott gerincű papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tagore: Líra és bölcselet I-II (Egyben): Áldozat énekek, A kertész/ Növekvő hold, Szerelmi ajándék, Szüret. Fordította: Dr. Szentirmay Gizella, Bartos Zoltán, Zsoldos Benő. Bp., 1924, Pantheon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kis kopásokkal a borítón, az elülső előzéklapja hiányzik, egy-két helyen ceruzás firkával.
1
16110.

Tagore: Líra és bölcselet I-II (Egyben): Áldozat énekek, A kertész/ Növekvő hold, Szerelmi ajándék, Szüret. Fordította: Dr. Szentirmay Gizella, Bartos Zoltán, Zsoldos Benő. Bp., 1924, Pantheon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kis kopásokkal a borítón, az elülső előzéklapja hiányzik, egy-két helyen ceruzás firkával.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gyöngyössy Istvánné: Angol nyelv a vendéglátásban, az idegenforgalomban és a kereskedelemben. Haladóknak. Bp., 1979, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
1
16111.

Gyöngyössy Istvánné: Angol nyelv a vendéglátásban, az idegenforgalomban és a kereskedelemben. Haladóknak. Bp., 1979, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Budai László: Angolul. Kevés szóval. Bp.,1992, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés.
1
16112.

Dr. Budai László: Angolul. Kevés szóval. Bp.,1992, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Verne Gyula: A Jég-Szfinksz. I-II. Fordította: Dr. Bethlen Oszkár. Budapest, 1889, Sachs és Pollák Könyvkereskedése. Kopottas kiadói festett egészvászon,  142+159 p. A borítók kopottasak. A kötések meglazultak. Pár lapszél szakadozott.
1
16113.

Verne Gyula: A Jég-Szfinksz. I-II. Fordította: Dr. Bethlen Oszkár. Budapest, 1889, Sachs és Pollák Könyvkereskedése. Kopottas kiadói festett egészvászon, 142+159 p. A borítók kopottasak. A kötések meglazultak. Pár lapszél szakadozott.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
EUR
,
14,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Emil Ludwig: Az ember fia. Egy próféta története. Fordította Benedek Marcell. Budapest, é.n., Dante. Kiadói egészvászon kötés, foltos borítóval. Rembrandt rajzaival illusztrálva.
1
16114.

Emil Ludwig: Az ember fia. Egy próféta története. Fordította Benedek Marcell. Budapest, é.n., Dante. Kiadói egészvászon kötés, foltos borítóval. Rembrandt rajzaival illusztrálva.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Erdélyi József: Villám és virág. Versek. Budapest, é.n. (1941), Turul, 268 p. Kiadói félvászon kötés, picit kopott gerinccel, picit foltos borítóval. Első kiadás.
1
16115.

Erdélyi József: Villám és virág. Versek. Budapest, é.n. (1941), Turul, 268 p. Kiadói félvászon kötés, picit kopott gerinccel, picit foltos borítóval. Első kiadás.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pierre Ronsard verseiből. Fordította Pál Endre. Bp., 1941, Officina. Kiadói papírkötésben.
1
16116.

Pierre Ronsard verseiből. Fordította Pál Endre. Bp., 1941, Officina. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Róbert László: Tisztelendők. Budapest, 1989, Kossuth. Illusztrált kiadói papír kötésben. Szerző által dedikált példány.
1
16117.

Róbert László: Tisztelendők. Budapest, 1989, Kossuth. Illusztrált kiadói papír kötésben. Szerző által dedikált példány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Orbók Attila: Páris élete. Bp., 1927. Stádium. 245 p. A borítót Byssz Róbert festette, a fejléceket Pérely Imre rajzolta. A többi illusztráció Dobay Székely Andor, Rónay Kázmér, Vaszary Gábor és Vértes Marcell munkája. A szerző dedikációjával Endrődi Béla írónak: Endrődi Bélának nagy szeretettel és igaz barátsággal: Orbók Attila. Kiadói papírkötésben, a gerinc pótolt, javított.
1
16118.

Orbók Attila: Páris élete. Bp., 1927. Stádium. 245 p. A borítót Byssz Róbert festette, a fejléceket Pérely Imre rajzolta. A többi illusztráció Dobay Székely Andor, Rónay Kázmér, Vaszary Gábor és Vértes Marcell munkája. A szerző dedikációjával Endrődi Béla írónak: Endrődi Bélának nagy szeretettel és igaz barátsággal: Orbók Attila. Kiadói papírkötésben, a gerinc pótolt, javított.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Várhelyi Sándor: A makrancos hölgy meséje. Shakespeare szerelme és élete. Bp., 2002, Szenci Molnár Társaság. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
1
16119.

Dr. Várhelyi Sándor: A makrancos hölgy meséje. Shakespeare szerelme és élete. Bp., 2002, Szenci Molnár Társaság. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fekete István: Csi. Történetek állatokról és emberekről. Győry Miklós rajzaival. Bp., 1942, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borítóval.
1
16120.

Fekete István: Csi. Történetek állatokról és emberekről. Győry Miklós rajzaival. Bp., 1942, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse