Mikszáth Kálmán: Uj Zrinyiász. Társadalmi és politikai szatirikus rajz. Bp., é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), Légrády Testvérek-ny. Átkötött egészvászon-kötés, 35-38 oldalak kijárnak, de egyébként jó állapotban.
Endrődi Sándor: Kurucz nóták. Bp, é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Ötödik kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr kötés, az egyik oldalon kisebb szakadással.
Ifj. Hegedüs Sándor: Az óriások világa. Amerikai képek. Bp., é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Átkötött egészvászon-kötés, ex libris-szel. Jó állapotban.
Három dráma egybekötve: Bernard Shaw: Caesar és Cleopatra. Egy darab történelem öt felvonásban. Fordította Mikes Lajos. Bp.,é.n. , Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Rt. Heyermans Herman: "Remény". Halászdráma 4 felvonásban. Fordította Hevesi Sándor. Bp.,é.n. , Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Rt. Henrik Ibsen: Die Wildente. Leipzig, é.n., Philipp Reclam. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés.
Mouhy, [Charles de]: Lettres du commandeur de *** a mademoiselle de ***. 3. rész. Párizs, 1754, Jorry - Duchesne. Sérült bőrkötésben, egyébként jó állapotban.