Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 400

15940.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

15941.

Rufpreis:
8 000 HUF

15942.

Rufpreis:
8 000 HUF

Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. IV-V. kötet. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban.
15943.

Rufpreis:
6 000 HUF

15944.

Rufpreis:
12 000 HUF

Névy László: A drámai középfajok elmélete. Bp., 1873, Athenaeum, 89 p. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel.
15945.

Rufpreis:
2 800 HUF

15946.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tamási Áron: Énekes madár. Székely népi játék három felvonásban. (Tornalja), 1934, Kazinczy Könyv- és Lapkiadó Szövetkezet, 96 p. Kiadói papírkötés, kissé hiányos gerinccel, kissé szakad borítóval, egyébként jó állapotban. Magyar Írás III. évf. 1934. május különszám.
15947.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szepes Mária: Pöttyös Panni naplója. Rajzolta F: Györffy Anna. Bp., 1959, Móra Ferenc Könyvkiadó, 76+3 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
15948.

Rufpreis:
3 000 HUF

A magyar könyvkiadás 1945-1959. Összeállította Bak János. Bp., 1960, Zeneműnyomda. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1500 példányban.
15949.

Rufpreis:
3 000 HUF

15950.

Rufpreis:
3 000 HUF

Elavult könyvek jegyzéke II. Bp., 1953, Népmüvelési Minisztérium. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15951.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF